+48 798 023 782

3W SERWISY INFORMACYJNE JUSTYNA DZIUMA

Adres:
44-100   Gliwice
ul. Łużycka 6/9
Tel:
507075680
Email:
info@3w.gliwice.pl
WWW:
http://3w.gliwice.pl
Opis

Firma została założona w 2000 roku, jednak nasze doświadczenia sięgają początków internetu - w 1994 roku stworzyliśmy pierwszą stronę internetową na Śląsku, a jedną z pierwszych w Polsce.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne i konsultingowe obejmujące projektowanie stron www i oprogramowanie internetowe. Podstawą oprogramowania jest stworzony przez nas system CMS umożliwiający samodzielne zarządzanie serwisami.

Działamy także na rynku medycznym: System Rejestracja24, służący do rejestracji pacjentów przez internet jest już używany przez kilkanaście tysięcy osób w placówkach medycznych w całej Polsce. Jesteśmy również producentem systemu elektronicznej dokumentacji medycznej EUREKA.

Obecnie wdrażamy na rynek nasz najnowszy produkt - system LuxCRM, służący do zarządzania zadaniami i kontaktami w firmie.

Misją firmy 3W jest, aby klienci korzystający z naszych usług efektywnie prowadzili swoją działalność i dzięki temu osiągali sukces.

Obejmujemy swym zasięgiem działania całą Polskę, a w szczególności Górny Śląsk (Gliwice, Zabrze, Katowice) oraz Warszawę. Realizujemy również zamówienia na eksport. Do tej pory zaufały nam takie instytucje jak Politechnika Śląska, Uniwersytet Śląski, Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie, Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce i w Londynie, Polskie Towarzystwo Informatyczne i wiele innych firm produkcyjnych i usługowych. 

 

Oferty firmy

Płatność 100% w Zielonych

Bonus 0%

LuxCRM - system do zarządzania zadaniami w firmie

Gliwice