+48 798 023 782

WITKENS GROUP TOMASZ WITEK

Adres:
34-400   Gronków
281
Tel:
793700426
Email:
kontakt@bezpiecznienanartach.pl
WWW:
http://www.bezpiecznienanartach.pl
Opis

Firma Szkolenoiowo - Eventowa

Usługi szkoleniowe 

Vouchery na pobyty w hotelach, termach i stokach narsciarskich

Bezpiecznie na nartach

Gdybyśmy mieli opisać naszą akcję przysłowiami to: „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” i  „czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał”. „Bezpiecznie na nartach” to akcja skierowana do całych rodzin, z dużym naciskiem na uświadamianie najmłodszych narciarzy i snowboardzistów jak ważne są zasady bezpieczeństwa na stoku.

 

Trzecia edycja akcji „Bezpiecznie na nartach” zainaugurowana zostanie 30 stycznia podczas Małego Biegu Podhalańskiego w Obidowej. Kolejne imprezy odwiedzą Kotelnicę Białczańską (4 lutego ), Czarną Górę ( Grapa Ski -11 lutego), Białkę Tatrzańską (Zjazd na byle czym - 18 lutego). Zakończenie tegorocznej edycji zaplanowano na 11 marca  w Obidowej.

 

Niezmienne są atrakcje organizowane podczas każdego eventu. A tu jesteśmy pewni, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jest bowiem tajemnicą, że nauka przez zabawę przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż „nudne wykłady”.  Dlatego nasze akcje to duża dawka zabawy z jeszcze większą dawką edukacji. Uczymy bowiem jak udzielić pierwszej pomocy i pokazujemy jak wygląda akcja ratunkowa – tu jednak widz aktywnie uczestniczy w pokazie. Dzięki współpracy z ratownikami górskimi pokazujemy, jak wygląda zjazd z poszkodowanym.  A instruktorzy narciarstwa pokazują jak dobrze rozgrzać nasze mięśnie i przygotować się do sezonu.

 

Imprezy w ramach akcji „Bezpiecznie na nartach” to także duża dawka zabawy: góralskie śpasy na śniegu ( jazda na worku ze sianem, zajęcia zręcznościowe z Janosikiem), możliwość zrobienia sobie unikatowego zdjęcia na wesołej ściance,  quizy i zajęcia artystyczne z animatorem.

To oczywiście nie wszystko. Nie będziemy jednak zdradzać wszystkich atrakcji. Po prostu bądźcie z nami!

Ambasadorami  kampanii są : Justyna Kowalczyk - multimedalistka olimpijska, Rafał Sonik - zdobywca 36 edycji rajdu Paryż - Dakar, Szymon Chyc Magdzin z zespołu Futurefolk, Nina Nocoń - prezenterka Telewizji Silesia i Gabriel Samolej - hokeista, olimpijczyk, Szczepan Karpiel - Bułecka, Jacek Rozenek oraz Jakub B. Bączek. Tegoroczna edycja nie odbyła by się bez ogromnego zaangażowania partnerów: którym składamy wielkie podziękowania.

 

W trakcie trwania akcji odbyło się  szereg  konkursów i atrakcji z nagrodami rzeczowymi jak również przekazanie merytorycznej wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas białego szaleństwa.

 

Oferty firmy

Płatność 75% w Zielonych

Bonus 0%

ULTRAFORMER III - odmładzający zabieg

Gronków

Płatność 50% w Zielonych

Bonus 0%

Hotel Toporów Białka Tatrzańska - 3 noclegi

Gronków

Płatność 50% w Zielonych

Bonus 0%

Hotel Toporów Białka Tatrzańska - 2 noclegi

Gronków

Płatność 50% w Zielonych

Bonus 0%

Hotel Toporów Białka Tatrzańska - 2 noclegi

Gronków

Płatność 50% w Zielonych

Bonus 0%

Wypad w Tatry, Zakopane - Hotel Skalny WARTO !!!!

Gronków