+48 798 023 782

TREENEO EUROPE LLP dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości

Adres:
10-686   Olsztyn
Wilczyńskiego 25E/301D
Tel:
535355005
Email:
m.klamut@gmail.com
Opis

Realna szansa na prawdziwy majątek dla tysięcy ludzi

Firma TREENEO powstała w czerwcu 2011 roku w Olsztynie. W 2014 roku przeniosła swoją siedzibę do Londynu. Głównym celem działalności spółki jest dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości. Firma jako jedyna na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS, który jako doskonały sposób na budowanie majątku od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, znawców rynku nieruchomości oraz finansów. W każdym miesiącu działalności pozyskujemy nowych inwestorów, prowadzimy również działalność edukacyjną na rzecz poprawiania świadomości inwestycyjnej Polaków w kraju i za granicą. Dodatkowo dla swoich klientów TREENEO oferuje program partnerski który nagradza za skuteczne rekomendacje.

Sympozjum

Najlepsza wiedza o inwestowaniu w nieruchomości gruntowe

Gorąco zachęcamy do udziału w naszym firmowym sympozjum. Wydarzenie to poza aspektami biznesowymi, będzie kładło duży nacisk na rekreację uczestników. Tematy poruszane na wykładach i prezentacjach będą związane z inwestowaniem w nieruchomości gruntowe, wzrostem wartości gruntów rolnych w Polce, oraz kwestiami prawnymi dotyczącymi zakupu nieruchomości w programie Agrofortis. Poza ciekawymi tematami, program sympozjum przewiduje czas na korzystanie z atrakcji hotelowych.

Inwestor Info

Najkosztowniejsze są darmowe porady finansowe,
których udzielają przyjaciele i ubodzy krewni.

Cykl spotkań w formie wykładów, które mają na celu, przybliżenie Państwu zagadnień, związanych z inwestowaniem. Na spotkaniach info inwestor pokazujemy motywację inwestorów, możliwe realne zagrożenia i najczęściej popełniane błędy w procesie inwestowania na rynku nieruchomości. W trakcie pokazujemy też najnowsze rozwiązanie dla inwestorów zainteresowanych korzystnym lokowaniem swoich środków na rynku nieruchomości gruntowych.

Oferta

Bezpieczna inwestycja w przyszłość Twoją i Twoich bliskich

Program Agrofortis jest kompletnie nową perspektywą dla osób myślących o budowaniu realnego majątku na rynku nieruchomości. Klienci nabywają piękne nieruchomosci na specjalnych warunkach, korzystając z unikalnego rozwiązania jakim jest finansowanie w programie. Nieruchomość taka stanowi doskonały majątek na przyszłość. 

Oferty firmy