Program lojalnościowy dla konsumentów

Program lojalnościowy dla konsumentów  pod nazwą Zielony plus  jest programem dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

Uczestniczyć w nim mogą wszystkie osoby zainteresowane wspieraniem lokalnego biznesu oraz uzyskiwaniem korzyści w postaci Zielonych.

Wystarczy tylko pobrać na Twoje urządzenie przenośne (telefon lub tablet) aplikację, za pomocą której otworzysz darmowe konto w systemie Polskiej Waluty Lokalnej Zielony.

Teraz korzystając z dostępu do systemu przez stronę www.zielony.biz.pl  lub przez Twoje urządzenie przenośne widzisz firmy, które oferują za zakupy i płatność formę rabatu w postaci Zielonych przelewanych na Twoje osobiste konto. Następnie wybierasz firmy, które oferują swoje towary i usługi w zamian za Zielone.

Prosty i nieskomplikowany system gratyfikacji klientów lojalnych polskim firmom daje Ci możliwość wysokich rabatów w postaci Zielonych, które wydajesz u pozostałych uczestników biznesowych. Kiedy chcesz i jak chcesz. Bez kosztów, bez prowizji, bez długotrwałego zbierania punktów przez miesiące i odbierania ich w sposób bardzo limitowany.

Zielony Plus  to...

- setki atrakcyjnych ofert i wysokie rabaty dostępne w Twoim mieście i nie tylko, 

Punkty Zielone Plus możesz zbierać w swojej okolicy. Robiąc codzienne zakupy w lokalnych firmach za każdy zakup otrzymasz specjalny, ustalony przez firmę sprzedającą ,rabat w Zielonych. Różne oferty sprzedającego dają różne możliwości - otrzymasz informację na Twoje urządzenie mobilne lub sam zapytaj sprzedawcę o możliwość rabatu w Zielonych oraz o  jego wysokość.

- ochrona miejsc pracy poprzez wsparcie polskich firm,

Dyskusja publiczna dotycząca wspierania własnego lokalnego biznesu przybiera na sile. Znajdziesz w Internecie wiele akcji promujących zakupy w lokalnych firmach, jednak w ramach Zielonego Plus zyskujesz bardzo wymiernie. Za zebrane Zielone będziesz mógł kupić co chcesz u dowolnych dostawców. Jest to bardzo szeroka gama możliwości.

- wsparcie ulubionych sklepów poprzez dodatkowa promocję,

Możesz teraz polecać swoim znajomym swoje ulubione miejsca i sklepy. Jeśli wgrają darmową aplikację to też będą mogli  zbierać zielone i zarabiać na własnych zakupach!

- zakupy na zasadzie „więcej, za mniej”,

Tak, teraz za zakupy w  firmach uczestniczących w projekcie otrzymasz bonus w Zielonych ,który możesz wydać tam gdzie je otrzymałeś lub w innej firmie uczestniczącej.

- łatwy i przyjazny dostęp do ofert poprzez telefon,

Tak tak! To już XXI wiek i Twój telefon lub tablet podpowie Ci gdzie w Twojej okolicy znajdują się firmy nagradzające za zakupy. Warto zyskiwać skoro i tak musisz wydawać.

- łatwe i przyjazne płatności oraz kontrola stanu konta w Zielonych,

Tak, teraz Twój telefon lub tablet jest Twoim elekronicznym portfelem. Zierasz Zielone i płacisz Zielonymi za pomocą tego samego urządzenia. Oczywiście zachowujesz dostęp do swojego konta w programie przez stronę www.zielony.biz.pl

- unikatowy program jakiego jeszcze nie było,

To bardzo praktyczne  bo za pomocą jednej apliakcji masz dostęp do setek firm i ich ofert które idą w tysiące. Robić zakupy, zyskiwać i jeszcze wspierać lokalne firmy to jest rozwiązanie!

Pełny wykaz uczestników biznesowych u których możesz zbierać zielone zawsze na stronie  www.zielony.biz.pl   Tu znajdziesz też pełny wykaz ofert.

 

Przetestuj aplikację mobilną już dziś.

W tej chwili aplikacja dostępna jest na urządzeniach ANDROID ( szukaj aplikacji ZIELONY w SKLEP PLAY ), rozszerzenie na następne urządzenia już wkrótce.

Instrukcja pobrania aplikacji Z+ oraz rejestracji: