Lumi Spa dla Dłoni

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Najnowsza technologia z USA - wspaniała odnowa dla Twojej skóry!

Prawdopodobnie jestesmy jedynym gabinetem oferującym zabiegi w tej technologii: AgeLOC Lumi Spa. Zabieg w ciągu 2 minut na dana partie ciała jednocześnie oczyszcza i odnawia skórę. Specyficzny opatentowany ruch mechaniczny delikatnych tarcz, połączony z żelem z odmładzająca skórę, przynosi w tym samym czasie szereg korzyści: oczyszcza skórę, delikatnie złuszcza martwy naskórek, wygładza, zmiękcza, rozjaśnia, rozświetla, ujędrnia! komórki skóry sa stymulowane do innetsywnego ruchu i produkcji białek strukturalnych, dzięki czemu krok za krokiem skóra wyraźnie się zagęszcza i ujędrnia, a zmarszczki się wygładzają.

Zabieg obejmuje:

  • zastosowanie urządzenia Lumi Spa wraz z żelem na dłonie
  • naożenie maski nawilzającej z masażem dłoni

Czas zabiegu na dłonie: ok 10 minut

Cena: 30 zł / Zielonych

 

Zapisy: 604 230 859

gabinet: Den-Med ul.Bohdanowicza 15 orz atelier w Dorothy Studuio, ulZimna 2 / Warszawa

O partnerze

Zabiegi odmładzające.

Nasze studio powstało z myślą o osobach, które pragną zachować młody wygląd, urodę i dobre samopoczucie oraz odzyskać dawną energię i siły witalne, a także tych wszystkich, którzy uskarżają się na nadwagę i dla których efekty diet nie okazują się satysfakcjonujące.

Wykonujemy zabiegi odmładzające przy użyciu najnowszych zdobyczy technologii, o unikalnym działaniu ukierunkowanym na przyczyny starzenia skóry i organizmu na poziomie genów, a nie na maskowanie oznak starzenia. Zabiegi wykonujemy na technologii Galvanic Spa i preparatach wiodącej amerykańskiej firmy Nu Skin, nazywanej „Apple w branży anty-aging” ze względu na swoje innowacyjne podejście i osiągnięcia.

Spektakularne efekty odmładzające i ujędrniające są widocznie już po pierwszym zabiegu.

Co istotne, zabiegi są wykonywane metodą bezinwazyjną, całkowicie bezpieczną, z zachowaniem pełnego komfortu. Mogą być także kontynuowane w domu samodzielnie przez Klientów .

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia i sprawdzenia skuteczności naszych zabiegów. Oferujemy bezpłatny zabieg pokazowy.

Ufamy, że nasza oferta  spełni Państwa oczekiwania.

Zapisy telefoniczne:

    +48 604 230 859
    +48 602 812 103

Lokalizacja

BE HAPPY Renata Janczura | Warszawa, Dembego 12
NIP: 9511081607
Telefon: 604230859
E-mail: kontakt@behappy-masaz.pl
Strona www: http://www.behappy-masaz.pl