Diety skutecznie pomagające zajść w ciążę

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

 

Problemem XXI wieku są czasy niepokoju, które wymagają od nas ekspresowego podejmowania decyzji, szybkiego działania oraz szybkich rezultatów. Ciągły pośpiech powoduje, że funkcjonujemy na autopilocie nie w pełni świadomie lecz pod wpływem emocji nie zawsze korzystnych dla nas i naszych wyborów dotyczących naszego życia i zdrowia.

 

90% kobiet pragnących zajść w ciążę cierpi na słabą przemianę materii (niski metabolizm). Przemiana materii to nasz „piec” – układ pokarmowy, dzięki któremu trawimy pożywienie w celu uzyskania energii potrzebnej do normalnego i zdrowego funkcjonowania.

 

Często marznące stopy czy dłonie w okresie jesienno-zimowym świadczą o wychłodzeniu całego organizmu kobiety (ciało i układ trawienny). Zmiana odżywiania dostosowanego do Twoich potrzeb zapewni powrót Twojego organizmu do równowagi, która spowoduje optymalne, w pełni zdrowe jego funkcjonowanie.

O partnerze

O Mnie

 

EKSPERT DIETETYKI LECZNICZEJ

Robert Chwiałkowski – dietetyk, psychoterapeuta, trener terapii oddechowej.

Olimpijczyk w kajakarstwie. Trzykrotny Medalista Mistrzostw Świata. Wielokrotny Mistrz Polski.

Żonaty z Katarzyną Weiss, VIII zawodniczką Igrzysk Olimpijskich w Seulu w kajakarstwie. Uczestniczką Mistrzostw Świata i Europy, wielokrotną mistrzynią Polski. Głowa szczęśliwej, sportowej i zdrowej rodziny.

Od 25 lat jestem/jest praktykiem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC).

Nr wykonywania zawodu 515 Dz. U. 48 poz. 253

 

” Wszystko czego uczę innych, sprawdzam na sobie. W tym głodówki lecznicze, oczyszczające i detoksykujące organizm. Moje osiągnięcia, sposób i jakość życia, są najlepszymi dowodami na sukces terapii stosowanych przeze mnie. Swoją wiedzę poszerzam i doskonalę dzięki spotkaniom z moimi klientami. ”

 

Ekspert w dziedzinach:

dietetyki i dietcoaching-u,

dietetyki leczniczej wg TMC,

psychologii alternatywnej,

psychoterapeuta TMC,

trener terapii oddechowej (świadomy oddech, a stres i depresja),

rebirthing’u (uwolnij emocje poprzez oddech).

 

 

Robert Chwiałkowski to nie tylko dietetyk ale również trener personalny który pomoże Ci uzyskać twoją wymarzona sylwetkę zgodnie ze zdrowiem.

Moją pasją jest sport oraz pomaganie ludziom w codziennym funkcjonowaniu, aby żyli w zdrowym trybie. Aby wejście nawet na pierwsze piętro po schodach, nie było problemem. To aby najmniejszy wysiłek fizyczny nie był wyzwaniem, po prostu abyś żył Zdrowo.

Połączeń dietetyki , zdrowego żywienia oraz ćwiczeń personalnychpozwala na uzyskanie szybkich efektów oraz doskonałego samopoczucia.

 

 

Coaching Żywieniowy

 

Coaching dietetyczny jest zjawiskiem stosunkowo nowym i wciąż niszowym na polskim rynku, chociaż za granicą korzysta z niego wielu klientów. Nic dziwnego, że nawet w Polsce używane są zamiennie nazwy z angielskiego – dietary coaching bądź diet coaching. W skrócie chodzi o to samo: nauczenie klienta zdrowego żywienia. Jak to się odbywa i czy duże są perspektywy tego rodzaju usług w Polsce? Na pierwsze pytanie znajdziecie odpowiedź poniżej, drugie jest bardziej skomplikowane i pozostaje otwarte do dyskusji – choć też zostanie tutaj poruszone.

Diet coaching – prostymi słowami

Jakie jest zadanie diet coacha ? Wielu dietetyków pomimo potężnej wiedzy, ciężkiej pracy, badań, układaniu świetnych jadłospisów ma trudności z odpowiednim nakierowaniem klienta na drogę zdrowego stylu odżywiania. Nic dziwnego – wiele osób chce szybkich efektów zdrowotnych, odchudzających i ciężko jest “przestawić” takie osoby na nowy sposób myślenia o jedzeniu – zmuszenie ich często do radykalnych, długofalowych zmian w sposobie odżywiania się. Tu właśnie zaczyna się rola coacha dietetycznego czyli mnie, który prostymi słowami może przekazać ci podstawową i przede wszystkim użyteczną wiedzę dietetyczną w taki sposób, by jej użycie przyczyniło się do pozytywnych efektów oraz lepszego samopoczucia.

Lokalizacja

OLIMPIJKA - dietetyk, trener personalny / coaching żywieniowy | Kalisz, Mariańska 1
NIP: 6181336332
Telefon: 604178186
E-mail: olimpijczyk1988@gmail.com
Strona www: http://www.dietcoach24.pl