Perfumy LIv 08 Calvin Klein 50 ml 56,90 zł

Otrzymujesz bonus Zielony+ 10%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Zaperfumowanie - 20 %

Zmysłowy zapach przeznaczony dla kobiet pragnących uwolnić swoje marzenia. To euforyczny i tajemniczy ogród pełen egzo - tycznych kwiatów i soczystych owoców, który kusi i zaprasza do korzystania z radości życia. Kobieta ubrana w ten zapach jest wolna, elegancka, pewna siebie a przy tym tajemnicza i nieodgadniona

O partnerze

Witamy w naszym sklepie. Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą zadbać o swoją urodę i zdrowie korzystając z naturalnych produktów. W naszym sklepie znajdziesz kosmetyki i suplementy diety wyłącznie polskiej produkcji.
Niektóre z nich to biochemicznie rewolucyjne wynalazki na skalę światową jak Kolagen Naturalny. Nasze produkty powstały w oparciu o najnowsze technologie we współpracy ze znanymi biochemikami i lekarzami. Znajdziesz w tutaj  zarówno kosmetyki codziennego użytku jak i artykuły luksusowe.
Niezależnie od budżetu jakim dysponujesz na pewno wybierzesz coś co Cię zainteresuje. Zadbamy o to abyś był potraktowany indywidualnie, ponieważ wiemy, że zadowolony klient to najlepsza wizytówka naszej firmy. Postaramy się, żebyś był zawsze rzetelnie i dokładnie poinformowany. Pokażemy Ci też jak możesz te produkty nabywać dla siebie ze stałym rabatem. Dołożymy wszelkich starań, aby nasz sklep spełnił wszelkie Twoje oczekiwania i abyś był naszym częstym gościem. 

Lokalizacja

Estera Semeniuk - LIVCOL.pl | Siedlce, Artyleryjska 38/1
NIP: 8211137208
Telefon: 662013562
E-mail: esti67@o2.pl
Strona www: http://www.livcol.pl