Poprawa sylwetki oraz jakości życia

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Witaj!

Czy chcesz i  Ty, przyspieszyć swój rozwój,

 

nawet o 50%... i więcej?

 

 

Jak  skutecznie  możesz  poprawić  jakość swojego życia i  osiągnąć sukces  w każdej dziedzinie życia?

 

 

 

Jak wygląda struktura sesji?

 

Struktura sesji  to  4 spotkania  - 10  godzin  szybkich zmian.

Struktura sesji

  1. Niezobowiązująca, darmowa rozmowa telefoniczna lub na skype, podczas której się poznajemy i ustalamy kierunek  Twojego rozwoju. Podczas tej rozmowy sam zdecydujesz jak odpowiada Ci styl i jakość mojej pracy. (Wartość70 zł)

  2. Twoja decyzja o udziale w programie. (Wartość: bezcenna :))

  3. Umawiamy się na pierwszą sesję  (4-godzinną) poprawy sylwetki oraz jakości życia. Wspólnie określamy dzień i godzinę. Na spotkaniu omawiamy ankietę i wykonujemy sesję ćwiczeń autorską metodą Inżynierii Ciała i Umysłu. (Wartość: 650 zł)

  4. Między sesjami otrzymujesz opiekę i wsparcie poprzez rozmowę na skype lub telefoniczną. Maksymalnie do 1,5 godziny tygodniowo. (Wartość210 zł)

  5. Umawiamy się na drugą sesję (2 godziny). Utrwalamy zmiany z pierwszej sesji i tworzymy kolejne, abyś sięgał 100% swojego potencjału. (Wartość: 300 zł)

  6. Umawiamy się na trzecia sesję abyś sięgał 100% swojego potencjału. Wartości 300zł

  7. Po trzech sesjach otrzymasz jeszcze 10 sesji zdalnych (skype) dla rozwiania ostatnich wątpliwości i rozwiązania ostatnich problemów. (Wartość700 zł)

Sumaryczna wartość rynkowa tego programu to 2230 zł.

Natomiast na ten moment nie jestem w stanie ograniczać dostępu do mojej metody poprawy  jakości życia tylko do osób najbardziej zamożnych. Dlatego moim pierwszym darem dla Ciebie będzie znacznie bardziej dostępna cena. Teraz cały program coachingowy to inwestycja 1730.

 

Co zyskasz korzystając coachingu?

 

Osoby, które zdecydowały się na coaching mówią, że to najszybszy, najpewniejszy, najoszczędniejszy sposób na poprawę jakości cennego życia.

Z opinii wystawionych przez nich wynika, że

 

Zaoszczędziły czas, poprawili zdrowie. I wiele wiele, wiecej niż się spodziewały.

O partnerze

Grażyna Wieczorek – jest  dyplomowanym trenerem z 20-letnią praktyką w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi treningi Kinezjologii Edukacyjnej i Gimnastyki Mózgu od 1998 r. W tym czasie przeszkoliła ponad 2 000 osób.

Szkoliła się bezpośrednio u  twórcy Paula Denisonna (metody Gimnastyki Mózgu), a także u innych autorytetów (Richard Blandler, Harv Eker, Blair Singer) z dziedziny rozwoju osobistego, psychologii i neurofizjologii.

Obecnie jest indywidualnie szkolona przez Blaira Singera.

Opracowała autorską metodę: MICU  (Mechanika Inżynierię Ciała i Umysłu), którą synergicznie łączę z coachingiem.

 

Jej klienci, wśród których są trenerzy i coachowie mówią, że jest to najszybszy i najskuteczniejszy (w ciągu 4 godzin) znany im sposób w Polsce i na świecie na poprawę sylwetki, postawy i osiągnięcie swoich celów.

Lokalizacja

Szybki rozwój LTD | Wrocław, Nyska 42/11
NIP: 0009354508
Telefon: 504797905
E-mail: wieczorek.grazyna@gmail.com
Strona www: http://www.grazynawieczorek.pl