Sesja uzdrawiająca - pakiet trzy godzinny

Otrzymujesz bonus Zielony+ 6%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Sesje mają na celu rozpoznanie i uzdrowienie Twojego ciała z jednej dolegliwości jaka Ci doskwiera. Pakiet przeznaczony jest również dla Ciebie jeżeli zgłaszasz się już z konkretną dolegliwością.
Pracuję z Tobą w dobranym i dogodnym terminie przez 3 osobne sesje w odstępach czasowych jakie pozwalają na przyjęcie zmian przez Twoje Pole Morfogenetyczne . To ustalimy podczas naszej pierwszej rozmowy.
Podczas sesji ustalimy też czy należy pracować z Twoimi przekonaniami .
Pamiętaj,że każdy z nas jest inny – co jest niezwylke piękne – i każdy z nas potrzebuje innego czasu aby przyjąć zmiany w swoim życiu.

Jestem tu po to aby Ci pomóc.

Cena brutto 600,00 zł

Nr konta w Walucie Lokalnej Zielony : 480100000546

O partnerze

Jestem tutaj by pomóc Ci znaleźć połączenie sfery emocjonalnej w równowadze z umysłem, w efekcie czego żebyś mógł stworzyć szczęśliwe i udane życie. Pomogę Ci i poprowadzę Cię tak, abyś zdał sobie sprawę z Twojego potencjału i abyś mógł w pełni skorzystać z możliwości, które masz w sobie. 

Jestem terapeutą, czytam z aury-pola morfogenetycznego, w ciele, na tkance oraz przeszłość i przyszłość. Praktykuję technikę Serca Energetycznego a jest to potężna siła. Jestem pełna zrozumienia, pozostaję poza oceną a pokazuję możliwości i drogę. Wybór drogi należy do Ciebie. Klienci wybierają pracę ze mną kiedy są gotowi wprowadzić wielkie zmiany w swoim życiu. Kiedy są gotowi wziąć odpowiedzialność za prawdziwych siebie. Pracuję z osobami na całym świecie aby dzięki nowym technologiom poprawić ich jakość życia. Prowadzę sesje indywidualne i sesje dla firm, więcej o sesjach tutaj : http://terapiamiloscia.pl/sesje/

Fundacja prowadzi również sklep, w którym znajdziecie Państwo wiele suplementów, probiotyków, mikroorganizmów dla zwierząt, rolnictwa i domu, kosmetyki naturalne i inne produkty pomocne w utrzymaniu lepszej kondycji fizycznej. Więcej o sklepie tutaj : http://sklep.terapiamiloscia.pl/pl/

Zapraszam serdecznie :-)

Wioletta Cichocka

Lokalizacja

Fundacja Złota Jesień | Warszawa, Solipska 14A/4
NIP: 5223014668
Telefon: 885548634
E-mail: wioletta@terapiamiloscia.pl
Strona www: http://www.terapiamiloscia.pl