SCD ProBiotica™ -1 litr

Otrzymujesz bonus Zielony+ 6%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

SCD ProBiotica® pomaga odbudować w organizmie człowieka właściwy poziom pożytecznych mikroorganizmów naturalnie kontrolujących aktywność mikroorganizmów chorobotwórczych. Wspomaga utrzymać równowagę w mikroflorze ekosystemu przewodu pokarmowego, reguluje trawienie. Uwalnia składniki witalizujące organizm i dostarcza antyoksydanty „wymiatające” z organizmu wolne rodniki.

SCD ProBiotica™ – to naturalna mieszanka 19-tu aromatycznych ziół fermentowanych przez specjalnie dobrane szczepy bakterii probiotycznych pożyteczne dla naszego przewodu pokarmowego i układu immunologicznego bo przecież zdrowie zaczyna się w jelitach.

W odróżnieniu  od antybiotyków, które niszczą mikroflorę, działanie produktu SCD ProBiotica™ nastawione jest na zregenerowanie dobroczynnych bakterii wewnątrz ludzkiego ciała, co pomaga wytworzyć i utrzymać równowagę mikrobiologiczną.

SCD ProBiotica® wspiera aktywność pożytecznej mikroflory czyniąc dobro:

 • pozwala uniknąć problemów jelitowych oraz przywraca prawidłową czynność przewodu pokarmowego,
 • wspomaga terapię lekową: przewlekłych chorób i leczenie stanów pooperacyjnych w obrębie przewodu pokarmowego (choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy),  guzków krwawniczych odbytu (hemoroidów) i szczelin odbytu,
 • ogranicza nadkwaśność, zaparcia, biegunki bakteryjne i wirusowe,
 • zmniejsza ryzyko wystąpienia biegunek po kuracji antybiotykowej, chemio i radioterapii,
 • korzystnie wpływa na  motorykę jelit szczególnie u ludzi w podeszłym wieku,
 • ogranicza objawy nietolerancji laktozy,
 • wspomaga obniżenie złego cholesterolu we krwi,
 • wspomaga leczenie i ogranicza nawroty infekcji  spowodowanych patogennymi grzybami, bakteriami , drożdżakami,
 • wspomaga mechanizmy obronne organizmu.
 • Zalecenia dotyczące spożycia:

   Dorośli:

  1- 4 łyżek na dzień. Należy zacząć od jednej łyżki dziennie i stopniowo zwiększać sugerowaną ilość.                          

  Dzieci:

  1- 4 łyżeczek do herbaty na dzień. Należy zacząć od jednej łyżeczki do herbaty dziennie i stopniowo zwiększać sugerowaną dawkę.

  1 łyżeczka zawiera 25 milionów bakterii probiotycznych

  1 łyżka zawiera 75 milionów bakterii probiotycznych

   Przechowywanie:
  Przed otwarciem przechowywać w temperaturze pokojowej (maks. 20° C) z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

  Po otwarciu przydatność do spożycia - miesiąc.

   Jednorazowa kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 miesiące !

   Składniki: woda niechlorowana, melasa z trzciny cukrowej, sól morska, koncentraty owocowe, koncentrawty owocowe, probiotyczne kultury SCD, fruktoza, własna ekologiczna mieszanka ziołowo - roślinna, na którą składa się: owoc anyżu, korzeń lukrecji, owoc kopru włoskiego, liść bazylii, kwiat rumianku, korzeń trybuli, owoc czarnego bzu, nasiona kozieradki, korzeń imbiru, korzeń arcydzięgla, owoc jałowca, liść pokrzywy, oregano, natka pietruszki, liść mięty, rozmaryn, liść szałwi, ziele tymianku, ziele koperku oraz grzyby reishi.   

   Pojemność: 

   1 litr, cena brutto 167,00 zł

   Posiadamy również w sprzedaży SCD ProBiotica o pojemności:

    butelki 150 ml i 500 ml

Nr konta w Walucie Lokalnej Zielony : 480100000546

 

 

 

 
   
   
   
   
 
 

 

 
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

O partnerze

Jestem tutaj by pomóc Ci znaleźć połączenie sfery emocjonalnej w równowadze z umysłem, w efekcie czego żebyś mógł stworzyć szczęśliwe i udane życie. Pomogę Ci i poprowadzę Cię tak, abyś zdał sobie sprawę z Twojego potencjału i abyś mógł w pełni skorzystać z możliwości, które masz w sobie. 

Jestem terapeutą, czytam z aury-pola morfogenetycznego, w ciele, na tkance oraz przeszłość i przyszłość. Praktykuję technikę Serca Energetycznego a jest to potężna siła. Jestem pełna zrozumienia, pozostaję poza oceną a pokazuję możliwości i drogę. Wybór drogi należy do Ciebie. Klienci wybierają pracę ze mną kiedy są gotowi wprowadzić wielkie zmiany w swoim życiu. Kiedy są gotowi wziąć odpowiedzialność za prawdziwych siebie. Pracuję z osobami na całym świecie aby dzięki nowym technologiom poprawić ich jakość życia. Prowadzę sesje indywidualne i sesje dla firm, więcej o sesjach tutaj : http://terapiamiloscia.pl/sesje/

Fundacja prowadzi również sklep, w którym znajdziecie Państwo wiele suplementów, probiotyków, mikroorganizmów dla zwierząt, rolnictwa i domu, kosmetyki naturalne i inne produkty pomocne w utrzymaniu lepszej kondycji fizycznej. Więcej o sklepie tutaj : http://sklep.terapiamiloscia.pl/pl/

Zapraszam serdecznie :-)

Wioletta Cichocka

Lokalizacja

Fundacja Złota Jesień | Warszawa, Solipska 14A/4
NIP: 5223014668
Telefon: 885548634
E-mail: wioletta@terapiamiloscia.pl
Strona www: http://www.terapiamiloscia.pl