DR MELLER ACTIVE NEURON 138 PLN/PLZ 100%Zielone

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

DR MELLER ACTIVE NEURON
360G CENA 138 ZŁ

http://drmeller.pl/dr-meller-active-neuron/

Dlaczego polecamy dr Meller ACTIVE NEURON?

Metale ciężkie występują obecnie w środowisku w ilościach takich, że niemal każdy człowiek jest nimi do pewnego stopnia zatruty. Są obecne w środowisku, wodzie z kranu, pożywieniu, plombach dentystycznych, starej farbie, lekach, sprzęcie kuchennym, a nawet w kosmetykach i przyborach toaletowych (stosowane w żywności pestycydy i herbicydy są częstym ich źródłem). W rezultacie metale ciężkie, które towarzyszą nam przez całe życie, przedostają się głęboko w tkanki i to one stanowią największe zagrożenie. Z czasem mogą się utleniać, powodując uszkodzenia otaczających je struktur ciała oraz wzbudzać stan zapalny. Często dotyczy to mózgu i innych części naszego układu nerwowego a także narządów związanych z detoksykacją jak wątroba i nerki. Są również ogromnym obciążeniem dla układu odpornościowego, osłabiając jego działanie.

Jednorazowa ekspozycja na którykolwiek z metali ciężkich w dużej ilości może spowodować natychmiastowe wystąpienie objawów zatrucia, natomiast przewlekła ekspozycja na ich niskie dawki może być przyczyną wszelkiego rodzaju objawów niepożądanych, w tym np. problemów z płodnością, obniżenia ilorazu inteligencji lub innych.

Ciało człowieka wyposażone jest w mechanizmy radzenia sobie z toksynami, takimi jak metale ciężkie, lecz jeśli zostanie przeciążone, mogą one zacząć odkładać się w organizmie.

Działanie

dr Meller Active Neuron łączy w sobie dobroczynne działanie ziół, alg oraz lecytyny. Składniki te ochraniają komórki nerwowe – zarówno wewnątrz ich struktur jak też w substancjach okalających komórki, co może przekładać się na usprawnienie procesów zapamiętywania, kojarzenia i odtwarzania informacji. Regularne stosowanie alg i lecytyny pomaga niwelować wyczerpanie psychiczne, stany depresyjne i niedobory energii. Dobrze dobrane komponenty wspomagają również układ pokarmowy, więc mieszanina może być stosowana przy zaparciach i innych zaburzeniach trawiennych jak i przy podatności na infekcje, migrenowych bólach głowy, zmęczeniu, bólach stawów, nerwowości i niepokoju, chwiejności nastroju, problemach skórnych, ospałości, bezsenności i osłabionej pamięci.

O partnerze

Suplementy

Lokalizacja

Renata Żółtowska Suplementy | Wrocław, Piławska 3/25
NIP: 9710556355
Telefon: 698779796
E-mail: renata.zoltowska@o2.pl