DR MELLER DETOX LIVER 99PLZ/PLN 100% Zielone

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

DR MELLER DETOX LIVER
200G CENA 99 ZŁ

Dlaczego polecamy dr Meller DETOX LIVER?

Wiele osób boryka się z nieprawidłowym funkcjonowaniem wątroby, który natychmiast przekłada się na zaburzenia pracy pozostałych organów, naczyń i komórek w całym organizmie. Najczęstsze objawy niedomagającej wątroby to: gorycz w ustach, brak apetytu, wzdęcia brzucha i niestrawność po spożyciu posiłku, zimna i wilgotna skóra ciała, pojawienie się brązowych plam i brodawek na skórze, skurcze w łydkach i palcach rąk, zabarwiony na żółto spód języka.

Wątroba usuwa z krwi 99 % toksyn i uważana jest za chemiczne laboratorium, oczyszczalnię naszego organizmu. Od jej sprawności w dużej mierze zależy praca serca, przewodu pokarmowego, organów trawiennych, nerek, mózgu, układu limfatycznego, systemu nerwowego oraz stan naszego samopoczucia.

Doskonale dobrane składniki dr Meller DETOX LIVER każdego dnia usprawniają procesy trawienne, codziennie i systematycznie. Dostarczają wątrobie minerałów, witamin, składników odżywczych, przeciwutleniaczy i energii. Do wspomagania jej funkcji oczyszczania nic więcej nie potrzeba… oprócz dobrej jakości oliwy z oliwek (najlepiej z oleaceiną)

Działanie

Wspomaganie wątroby to prawdziwa odnowa biologiczna całego organizmu. Zdrowa wątroba neutralizuje obumarłe czerwone krwinki, wytwarza aminokwasy, hormony, witaminy i enzymy, magazynuje energię, neutralizuje toksyny. Ponadto spełnia około pięciuset znaczących dla prawidłowego metabolizmu funkcji.

Składniki dr Meller DETOX LIVER działają żółciotwórczo i żółciopędnie. Żółć odgrywa podstawową rolę w trawieniu, detoksykacji oraz utrzymaniu zdrowych komórek i tkanek. Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu pH krwi i jelit, stanowi również barierę dla pasożytów. Wspomaga rozpad trójglicerydów na pojedyncze kwasy tłuszczowe wspierając dobre krążenie.

Zdrowa wątroba jest podstawowym warunkiem, by krew spełniała swą rolę komunikacyjną i zaopatrywała komórki w substancje życiowe oraz odbierała od nich odpady metaboliczne.

O partnerze

Suplementy

Lokalizacja

Renata Żółtowska Suplementy | Wrocław, Piławska 3/25
NIP: 9710556355
Telefon: 698779796
E-mail: renata.zoltowska@o2.pl