Luksus Odkrywania Piękna

Otrzymujesz bonus Zielony+ 5%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Oferta obejmuje szeroką gamę profesjonalnych, nowoczesnych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Profesjonalny zespół dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów gwarantuje holistyczną opiekę z wykorzystaniem wysokiej klasy aparatury.

Każdy zabieg poprzedzony jest diagnozą i wywiadem kosmetycznym, który ma określić aktualne potrzeby skóry i odpowiednią kurację.

O partnerze

Kim jesteśmy?

Indywidualnie dobieramy pielęgnację do potrzeb skóry każdego klienta, przy pomocy autorskich zabiegów Dr Irena Eris. Wykorzystujemy najnowsze trendy w kosmetologii i gwarantujemy skuteczność naszych usług. Piękne wnętrza i miła atmosfera sprawią, że poczujesz się tutaj całkowicie komfortowo!

W gabinecie pracują profesjonaliści, którzy wykonują zabiegi z pasją i zaangażowaniem. Udzielamy fachowych porad dotyczących pielęgnacji domowej. Korzystamy z najlepszych kosmetyków Dr Irena Eris.

W czym się specjalizujemy?

Posiadamy szeroki wachlarz usług z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, ciała oraz medycyny estetycznej. Specjalizujemy się również w depilacji, masażach, zabiegach z wykorzystaniem fal radiowych. Oferujemy specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży oraz pakiety.

Lokalizacja

Dr Irena Eris Kielce | Kielce, Paderewskiego 34/6
NIP: 6642033116
Telefon: 413452820
E-mail: kielce@instytut.eris.pl
Strona www: http://www.instytuty.drirenaeris.com/pl/instytuty/