Masaż całościowy 140zł

Otrzymujesz bonus Zielony+ 5%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

0

O partnerze

Endermologie, masaże, zabiegi  

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług gdzie gwarantujemy wyjątkowe doznania w wyjątkowej atmosferze relaksu. Oferujemy Państwu 6 nowocześnie urządzonych gabinetów wyposażonych w najlepsze aparatury i sprzęty, najbardziej skuteczne zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów dzięki którym zadbamy o urodę, ciało i duszę. Dbając o Państwa dobre samopoczucie oddajemy do dyspozycji niesamowity pokój relaksu w którym można się wyciszyć, odprężyć i napić aromatycznej herbatki.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę i umiejętności, a usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest nasza największą satysfakcją dlatego w wykonywane usługi wkładamy ogromne zaangażowanie i serce.
W swojej ofercie posiadamy również ekskluzywne kosmetyki Dr. Irena Eris do pielęgnacji domowej. Po konsultacji kosmetycznej preparaty są dobierane odpowiednio do rodzaju, wieku i potrzeb skóry. Gwarantują one spektakularne efekty, oraz przedłużają efekty zabiegów w gabinecie. Mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Każdy zabieg poprzedza profesjonalna diagnoza skóry wykonywana przez naszych specjalistów.

Lokalizacja

Instytut kosmetyczny Dream Spa | Starachowice, Bankowa 7
NIP: 6642033116
Telefon: 606428429
E-mail: spa@h-s.pl
Strona www: http://www.dream-spa.pl