Wieczór Panieński - 1499zł

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Wieczór panieński jest pożegnaniem stanu wolnego. Jednocześnie stanowi doskonałą okazję dla Panny młodej do tego by móc choć na chwilę oderwać się od stresujących przygotowań do ślubu i wesela.
 
Wieczór panieński w Dream Spa to szampan, zapalone świece, relaksująca muzyka oraz doskonałe zabiegi, to świetny pomysł na początek cudownego wieczoru lub okazja do wspólnego przygotowania się na szaloną noc...


W skład pakietu wchodzą :
Dream Spa na wyłączność dla wszystkich uczestniczek wieczoru
Kąpiel w kozim mleku z szampanem i owocami dostępna dla wszystkich uczestniczek
Zabieg „Satynowy dotyk” dla wszystkich uczestniczek
Masaż dla wszystkich uczestniczek 3h
Szampan i owoce dla wszystkich
Dodatkowo dla Panny Młodej: Zabieg dostosowany do rodzaju cery

O partnerze

Endermologie, masaże, zabiegi  

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług gdzie gwarantujemy wyjątkowe doznania w wyjątkowej atmosferze relaksu. Oferujemy Państwu 6 nowocześnie urządzonych gabinetów wyposażonych w najlepsze aparatury i sprzęty, najbardziej skuteczne zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów dzięki którym zadbamy o urodę, ciało i duszę. Dbając o Państwa dobre samopoczucie oddajemy do dyspozycji niesamowity pokój relaksu w którym można się wyciszyć, odprężyć i napić aromatycznej herbatki.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę i umiejętności, a usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest nasza największą satysfakcją dlatego w wykonywane usługi wkładamy ogromne zaangażowanie i serce.
W swojej ofercie posiadamy również ekskluzywne kosmetyki Dr. Irena Eris do pielęgnacji domowej. Po konsultacji kosmetycznej preparaty są dobierane odpowiednio do rodzaju, wieku i potrzeb skóry. Gwarantują one spektakularne efekty, oraz przedłużają efekty zabiegów w gabinecie. Mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Każdy zabieg poprzedza profesjonalna diagnoza skóry wykonywana przez naszych specjalistów.

Lokalizacja

Instytut kosmetyczny Dream Spa | Starachowice, Bankowa 7
NIP: 6642033116
Telefon: 606428429
E-mail: spa@h-s.pl
Strona www: http://www.dream-spa.pl