Świętokrzyskie lepsze niż Zakopane 399zł

Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Pakiet "Świętokrzyskie lepsze niż Zakopane"


Pakiet w promocyjnej cenie: 399zł

 

Pakiet zawiera:
* 2 noclegi w pokoju Comfort za śniadaniami
* nielimitowany wstęp do Centrum Termalnego dla 2 osób w trakcie jednego dnia w godzinach otwarcia
 

* możliwość zmianu standardu pokoju na wyższy za dopłatą:

Pokój Premium - 50zł/doba, Pokój De Lux - 70zł/doba
 

Pracujemy na kosmetykach Dr. IRENA ERIS która została wyróżniona i przyjęta do prestiżowego Comite Colbert, stowarzyszenia najbardziej luksusowych światowych marek, wśród których znajdują się m.in. Veuve Clicquot, Dior, Louis Vuitton. Bardzo wysoka skuteczność preparatów stosowanych do zabiegów przebadana jest i udowodniona w Laboratorium naukowo-badawczym Dr. Irena Eris pod okiem specjalistów i lekarzy. Wykonywane są tam również badania bezpieczeństwa kosmetyków metodą In vitro, Ex vivo oraz In vivo.

 

www.h-s.pl

www.dream-spa.pl

O partnerze

Restauracja, noclegi, imprezy okolicznościowe 

 

Witamy Państwa na malowniczej Ziemi Świętokrzyskiej i zapraszamy do wypoczynku w Hotelu Senator***+.

Nasz obiekt to nie tylko komfortowe i pięknie urządzone pokoje, ale też hotel spa oraz nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, w którym znajdą Państwo przestronne sale konferencyjne. Do dyspozycji Gości oddajemy Centrum Termalne, salę do bowlingu oraz klub muzyczny.

Po intensywnie spędzonym dniu warto odwiedzić nasze Dream Spa, oferujące bogate terapie relaksujące oraz zabiegi rewitalizujące. Pracujemy na renomowanych produktach kosmetycznych Dr Irena Eris.

Wszystkim ceniącym doskonałą kuchnię polecamy wizytę w hotelowej restauracji, połączoną z degustacją specjałów Szefa Kuchni.

Wieczorem zapraszamy na szaloną zabawę w rytmach latino, disco i house. Nasza obsługa zapewnia najlepszą zabawę w mieście już od godziny 21:00!

Lokalizacja

HOTEL SENATOR | Starachowice, Bankowa 7
NIP: 6642033116
Telefon: 412740390
E-mail: ksiegowosc@h-s.pl
Strona www: http://www.h-s.pl