System CUDownej Twarzy

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

System CUDownej Twarzy czyli kosmetyczna operacja bez użycia skalpela

Czy zdajesz sobie sprawę że…

TO NIE ZMARSZCZKI, LECZ ZWIOTCZAŁE I ZANIKAJĄCE MIĘŚNIE SĄ GŁÓWNYM OBJAWEM STARZENIA.
Dbałość o kondycję i odpowiednie napięcie mięśni to nieodzowny element w procesie odmładzania twarzy i ciała.

Chcemy Państwu przedstawić i tym samym zaprosić na odmładzający masaż twarzy, który bez wątpienia może zastąpić skalpel i tym samym być jego naturalną, zdrową alternatywą. System CUDownej Twarzy widziany szeroko jako technika "leczenia", przypomina masaż, a jego dobroczynne właściwości płynące z terapii są przez niektórych wręcz porównywalne do osiągnięć chirurgii plastycznej.

Masaż, który Państwu oferujemy to terapia fizyczna, która rzeźbi i "zarysowuje" kontur twarzy. Polega na pozbywaniu się tkanki tłuszczowej spod skóry poprzez jednoczesne pobudzanie mięśni. Skóra twarzy rzeźbiona jest precyzyjnym narzędziem - ludzkimi dłońmi.

A jak wiadomo na napiętych, dobrze dotlenionych mięśniach skóra wygląda młodo i zdrowo.
Jest to masaż dedykowany każdemu zatem każdy, niezależnie od płci i wieku może skorzystać z nadzwyczajnych jego efektów jakie przynosi.

Cała procedura polega na pobudzeniu komórek tkanki łącznej w taki sposób aby produkowały one więcej kolagenu, a ten odpowiada za młody wygląd naszej skóry.

Każdy organizm potrzebuje tłuszczu do prawidłowego funkcjonowania jednak w odpowiednio niewielkiej ilości. Kiedy jemy za dużo lub niezdrowo ciało magazynuje go więcej niż potrzebujemy. To co zjadamy, zwyczajnie nie przechodzi przez nas jak przez słomkę. Ciało zatrzymuje energię w postaci odkładającego się tłuszczu pod skórą w ilości zdecydowanie większej niż potrzebna do dziennego, normalnego funkcjonowania. Rozwiązaniem jest użycie rąk do stymulacji i wyćwiczenia skóry naszego ciała, swoistego rodzaju rozpuszczenia tłuszczu, który w procedurze naszego masażu twarzy topnieje pod palcami. Nasze ciało jest na tyle doświadczone w przetwarzaniu informacji, że zaabsorbuje i przerobi tłuszcz na nowo, finalnie wyzbywając się go z organizmu. Bo skóra potrzebuje katalizatora - usystematyzowanego leczenia dla usystematyzowanego organizmu. Ciało „wie” jak się chronić, odbudowywać, jedyne czego potrzebuje to naszego merytorycznego wsparcia a nie kontroli. Poprzez serię powtórzeń, częstotliwość rzeźbienia, nagromadzony tłuszcz zaczyna zanikać spod warstw skóry, a ciało zapamiętuje uczucie swoistej wewnętrznej "lekkości" a skóra nabiera młodzieńczego wyglądu.

Bardzo istotnym jest produkt, na którym wykonywany jest masaż my używamy Inca Inchi Active Oil. Jest on produktem organicznym pozyskiwanym w wyniku „wyprasowania” orzechów peruwiańskiej rośliny Sacha Inchi.  Jego kosmetyczne właściwości mają bardzo szerokie zastosowanie m.in. naprawa uszkodzonych tkanek, silne uelastycznienie oraz regeneracja struktur kolagenowych skóry. Poza tym jest bardzo bogatym źródłem witaminy A i E co czyni go wyjątkowo silnym przeciwutleniaczem. Zawarte w nim tokoferole wychwytują wolne rodniki chroniąc różne struktury komórkowe skóry przed oksydacyjnymi uszkodzeniami. Systematyczne stosowanie Inca Inchi Active Oil przyczynia się do zmniejszenia rozwarstwienia tkanki podskórnej poprzez zwiększenie mikrokrążenia krwi. Co także warto wspomnieć, w przeciwieństwie do innych olei powierzchniowo czynnych, Inca Inchi Active Oil działa na bardzo głębokie warstwy skóry. Współczesne badania dowiodły, że olej Inca Inchi zawiera „molecule of happyness”, czyli cząsteczki szczęścia. A ostatnie badania naukowe wykazały, że nasiona Sacha Inchi są jednymi z najlepszych, pochodzących z roślin oleistych substancji, a to za sprawą bardzo wysokiej zawartość istotnych kwasów tłuszczowych takich jak Omega-3 alfa-linolenowy (48,60%), Omega-6 linolowy (36,80%) , Omega-9 (10%) oraz protein.

Kiedy możemy spodziewać się efektów?

Zmiany są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu. Skóra twarzy jest gładsza i bardziej naprężona, nabiera świeżości, a uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Nie ma żadnych przeciwwskazań, ograniczeń ani negatywnych skutków ubocznych w leczeniu dotykiem.

Kiedy cera jest zdrowa - wygląda pięknie. Nasza wyjątkowość i naturalne piękno, to coś więcej niż tylko oczy. Czasem energia jest wręcz wyczuwalna, a ciało aż wibruje, porusza się w zaprogramowanym na pewność siebie kierunku. Nasze piękno jest odbiciem naszej duszy. A to co w nas najlepsze, to wyraz tego, co w każdym z nas boskie.

W Centrum CUDownego Zdrowia stawiamy przede wszystkim na wzmocnienie mięśni całego ciała i własnego systemu odporności, ponieważ tylko naturalne metody zapewniają długotrwałe efekty.

Koszt masażu: 250 zł

Przy zakupie jednorazowo 3 masaż dodatkowo 1 masaż Gratis.

 

 

O partnerze

Proharmony-Masaże Relaksacyjne i Terapeutyczne.

Lokalizacja

Proharmony | Warszawa, Makolągwy 31
NIP: 9161309167
Telefon: 782948885
E-mail: info@proharmony.pl
Strona www: http://www.proharmony.pl