Odczyt stanu Twojego organizmu za 100 Zielonych.

Otrzymujesz bonus Zielony+ 5%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Kompleksowe badanie organizmu urządzeniem Quantum Mezator - 45 rodzajów raportów

Witaj! Nie musisz odwiedzać kilku lub kilkunastu specjalistów, którzy zajmują  się w badaniem różnych od siebie narządów i organów. Jedno badanie diagnostyczne zbada wszystkie części Twojego ciała w jednym czasie – często okazuje się, że problem leży w innym miejscu niż dotychczas sądzono.

Wysoka wiarygodność i skuteczność badania

Wyniki badania na czynniki chorobotwórcze i zmiany w organizmie są wysoce wiarygodne i cechują się wysoką skutecznością w połączeniu z terapią psychosomatyczną, odpowiednia dietą i dbałością o swój organizm.

Skuteczne terapie

Po badaniu otrzymasz wszelkie informacje dotyczące stanu organizmu jak i porpozycje kompleksowej terapii

 Na maila trzymasz rozpisaną dietę oraz zasady suplemetacji w celu poprawy stanu Twojego organizmu w promocyjnej cenie 150 Zielonych.

Za jedne 250 Zielonych masz zapewnione badanie oraz rozpisaną dietę wraz z rozpisaną suplementacją.

Powiemy Ci również o naszych metodach pracy i terapii abys mógł poprawić jakość swojego życia .

Zapraszam serdecznie :-)

Zapisy na badanie 885548634

Nr konta w Walucie Lokalnej Zielony : 480100000546

 

 

O partnerze

Jestem tutaj by pomóc Ci znaleźć połączenie sfery emocjonalnej w równowadze z umysłem, w efekcie czego żebyś mógł stworzyć szczęśliwe i udane życie. Pomogę Ci i poprowadzę Cię tak, abyś zdał sobie sprawę z Twojego potencjału i abyś mógł w pełni skorzystać z możliwości, które masz w sobie. 

Jestem terapeutą, czytam z aury-pola morfogenetycznego, w ciele, na tkance oraz przeszłość i przyszłość. Praktykuję technikę Serca Energetycznego a jest to potężna siła. Jestem pełna zrozumienia, pozostaję poza oceną a pokazuję możliwości i drogę. Wybór drogi należy do Ciebie. Klienci wybierają pracę ze mną kiedy są gotowi wprowadzić wielkie zmiany w swoim życiu. Kiedy są gotowi wziąć odpowiedzialność za prawdziwych siebie. Pracuję z osobami na całym świecie aby dzięki nowym technologiom poprawić ich jakość życia. Prowadzę sesje indywidualne i sesje dla firm, więcej o sesjach tutaj : http://terapiamiloscia.pl/sesje/

Fundacja prowadzi również sklep, w którym znajdziecie Państwo wiele suplementów, probiotyków, mikroorganizmów dla zwierząt, rolnictwa i domu, kosmetyki naturalne i inne produkty pomocne w utrzymaniu lepszej kondycji fizycznej. Więcej o sklepie tutaj : http://sklep.terapiamiloscia.pl/pl/

Zapraszam serdecznie :-)

Wioletta Cichocka

Lokalizacja

Fundacja Złota Jesień | Warszawa, Solipska 14A/4
NIP: 5223014668
Telefon: 885548634
E-mail: wioletta@terapiamiloscia.pl
Strona www: http://www.terapiamiloscia.pl