Zacisze Stylu.

Otrzymujesz bonus Zielony+ 5%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty


Miło nam powitać Państwa w naszym gabinecie Zacisze Stylu.

Możemy zaoferować Państwu szeroką gamę zabiegów upiększających, zarówno włosy oraz skórę, jak i paznokcie. U nas mają Państwo pewność,że oddają się w ręce specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pasjonują się swoim zawodem. Nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz seminariach branżowych.

W swojej pracy używamy jedynie markowych kosmetyków najlepszej jakości, dobranych indywidualnie do każdego z klientów w taki sposób, aby uzyskać najlepsze efekty.

Przestrzegamy wszystkich najwyższych norm sanitarnych, przewidzianych dla salonów fryzjersko-kosmetycznych. Wszystkie narzędzia każdorazowo są sterylizowane w autoklawie i pakowane hermetycznie, natomiast środki higieniczne są jednorazowe.

Zabiegi upiększające wykonywane są w miłej i profesjonalnej atmosferze oraz w przyjemnym i komfortowym wnętrzu. Każdy z klientów objęty jest fachową opieką, uzyskuje także informacje o niezbędnej pielęgnacji domowej. Mieścimy się samym sercu warszawskiego Powiśla, na ulicy Dobrej 29 – nasza lokalizacja pozwala zarówno na dojazd środkami komunikacji miejskiej jak i samochodem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą! Wielu pięknych chwil w naszym salonie życzy zespół Zacisza Stylu

O partnerze

Salon fryzjersko - kosmetyczny.

Lokalizacja

Edyta Pietuchowska Salon fryzjersko kosmetyczny ZACISZE STYLU | Warszawa, Dobra 29
NIP: 5242270094
Telefon: 511639158
E-mail: e.pietuchowska@gmail.com
Strona www: http://www.zaciszestylu.pl