Źródło Młodości - Zabieg odmładzający na twarz

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Źródło Młodości - zabieg odmładzający na twarz

Zabieg z użyciem urządzenia wykorzystującego działanie prądów galwanicznych i rewolucyjnej opatentowanej technologii preparatów AgeLOC, obejmujący:

  • oczyszczenie skóry twarzy za pomocą mleczka i ujędrniającej pianki - przygotowujące cerę do zabiegu
  • głębokie oczyszczenie za pomocą specjalnego żelu wiążącego zanieczyszczenia - ta częśc zabiegu pozwala na oczyszczenie skóry ze zrogowaciałego naskórka, wydzieliny rogowej i cząstek brudu zalegających na powierzchni skóry i głębiej w ujściach gruczołów łojowych, czyli w porach
  • zabieg właściwy z użyciem dedykowanego żelu opartego na technologii AgeLOC stymulujacej geny odpowiedzialne za młody wygląd skóry - prądy galwaniczne wprowadzające żel wgłąb naskórka zwiększają absorpcję preparatu przez komórki skóry, poprawiają cyrkulacje składników aktywnych w komórkach,
  • tonizację,
  • nałożenie preparatu odżywczego lub nawilżającego w zaleznosci od typu cery.
 • W rezultacie zabiegu cera staje się doskonale odżywiona, nawilżona i napięta, a owal twarzy udoskonalony, a zmarszczki i bruzdki ulegają spłyceniu. Przy regularnym stosowaniu zabiegów cera odzyskuje blask i wyrównuje się jej koloryt, znikają przebarwienia posłoneczne a także plamki związane z bielactwem.
  Polecamy dla osób od 25 roku życia, a także dla nastolatków wspomagająco przy problemach trądzikowych z uwagi na głębokie oczyszczanie z toksyn.
 • Czas trwania zabiegu: 40-60 min
 • Cena zabiegu:
  • twarz - 120 zł / Zielonych 
  • twarz, szyja, dekolt - 160 zł / Zielonych
 • .

O partnerze

Zabiegi odmładzające.

Nasze studio powstało z myślą o osobach, które pragną zachować młody wygląd, urodę i dobre samopoczucie oraz odzyskać dawną energię i siły witalne, a także tych wszystkich, którzy uskarżają się na nadwagę i dla których efekty diet nie okazują się satysfakcjonujące.

Wykonujemy zabiegi odmładzające przy użyciu najnowszych zdobyczy technologii, o unikalnym działaniu ukierunkowanym na przyczyny starzenia skóry i organizmu na poziomie genów, a nie na maskowanie oznak starzenia. Zabiegi wykonujemy na technologii Galvanic Spa i preparatach wiodącej amerykańskiej firmy Nu Skin, nazywanej „Apple w branży anty-aging” ze względu na swoje innowacyjne podejście i osiągnięcia.

Spektakularne efekty odmładzające i ujędrniające są widocznie już po pierwszym zabiegu.

Co istotne, zabiegi są wykonywane metodą bezinwazyjną, całkowicie bezpieczną, z zachowaniem pełnego komfortu. Mogą być także kontynuowane w domu samodzielnie przez Klientów .

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia i sprawdzenia skuteczności naszych zabiegów. Oferujemy bezpłatny zabieg pokazowy.

Ufamy, że nasza oferta  spełni Państwa oczekiwania.

Zapisy telefoniczne:

    +48 604 230 859
    +48 602 812 103

Lokalizacja

BE HAPPY Renata Janczura | Warszawa, Dembego 12
NIP: 9511081607
Telefon: 604230859
E-mail: kontakt@behappy-masaz.pl
Strona www: http://www.behappy-masaz.pl