nowicjusz

BUDEX - SZYK R. Prokop Spółka Jawna

Materiały budowlane, płytki, kleje   Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży płytek ceramicznych na kielecczyźnie. Istniejemy od 1992 roku. BUDEK-SZYK to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa, specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego oraz hurtowego w zakresie :płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz chemii budowlanej. W naszej ofercie [...]

FilipProkop

uczestnik od:
2015-02-27

Opis działalności

Materiały budowlane, płytki, kleje

 

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży płytek ceramicznych na kielecczyźnie. Istniejemy od 1992 roku. BUDEK-SZYK to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa, specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego oraz hurtowego w zakresie :
płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz chemii budowlanej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty jedynie najwyższej jakości, renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.
W swojej ofercie zapewniamy szeroki wybór wzornictwa oraz interesującą gamę kolorystyczną. Zawsze podążamy za najnowszymi trendami, lecz obok nowoczesnych modeli oferujemy sprawdzone klasyczne rozwiązania. Zapewniamy miłą i kompleksową obsługę, szybki czas realizacji zamówień oraz atrakcyjne ceny.

Dane kontaktowe

BUDEX - SZYK R. Prokop Spółka Jawna

412741214

biuro@budexszyk.pl

Starachowice, Ostrowiecka 5

http://www.budex-szyk.pl

Oferty firmy

X