nowicjusz

Dr Irena Eris Kielce

Kim jesteśmy? Indywidualnie dobieramy pielęgnację do potrzeb skóry każdego klienta, przy pomocy autorskich zabiegów Dr Irena Eris. Wykorzystujemy najnowsze trendy w kosmetologii i gwarantujemy skuteczność naszych usług. Piękne wnętrza i miła atmosfera sprawią, że poczujesz się tutaj całkowicie komfortowo!W gabinecie pracują profesjonaliści, którzy wykonują zabiegi z [...]

ArkadiuszPająk

uczestnik od:
2015-02-23

Opis działalności

Kim jesteśmy?

Indywidualnie dobieramy pielęgnację do potrzeb skóry każdego klienta, przy pomocy autorskich zabiegów Dr Irena Eris. Wykorzystujemy najnowsze trendy w kosmetologii i gwarantujemy skuteczność naszych usług. Piękne wnętrza i miła atmosfera sprawią, że poczujesz się tutaj całkowicie komfortowo!

W gabinecie pracują profesjonaliści, którzy wykonują zabiegi z pasją i zaangażowaniem. Udzielamy fachowych porad dotyczących pielęgnacji domowej. Korzystamy z najlepszych kosmetyków Dr Irena Eris.

W czym się specjalizujemy?

Posiadamy szeroki wachlarz usług z zakresu pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, ciała oraz medycyny estetycznej. Specjalizujemy się również w depilacji, masażach, zabiegach z wykorzystaniem fal radiowych. Oferujemy specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży oraz pakiety.

Dane kontaktowe

Oferty firmy

X