nowicjusz

KajRox Events

Agencja eventowa Kajrox powołana do życia w roku 2009 przez właściciela hotelu Paradiso, powstała w celu znacznego usprawnienia współpracy pomiędzy naszymi klientami a pracownikami naszego hotelu zajmującymi się na co dzień organizacją imprez dla biznesu: imprez integracyjnych, szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji , bankietów, imprez plenerowych i okolicznościowych oraz [...]

PiotrZiółkowski

uczestnik od:
2015-05-06

Opis działalności

Agencja eventowa Kajrox powołana do życia w roku 2009 przez właściciela hotelu Paradiso, powstała w celu znacznego usprawnienia współpracy pomiędzy naszymi klientami a pracownikami naszego hotelu zajmującymi się na co dzień organizacją imprez dla biznesu: imprez integracyjnych, szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji , bankietów, imprez plenerowych i okolicznościowych oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu i precyzji w komunikacji pomiędzy klientem a hotelem .

Naszym największym atutem jest własny sprzęt taki jak:

  • Dmuchańce,
  • Painball,
  • Amfibie,
  • Symulatory,
  • Scena, 
  • Nagłośnbienie i oświetlenie sceniczne,
  • Urządzenia rekreacyjne,
  • Segway, 
  • i wiele wiele innych. 

Desygnowani przez hotel pracownicy zadbają o to by pomóc Państwu na każdym etapie organizacji imprezy od planowania, poprzez przygotowanie aż po realizację zamierzonych działań. Pomogą dobrać odpowiedni scenariusz który spełni i powiąże aspekty techniczne i merytoryczne.

 

W oparciu w doskonale wyposażoną bazę noclegową oraz profesjonalnie wyposażone zaplecze eventowe jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą imprezę .

 

W roku 2013 agencja zrealizowała inwestycje współfinansowaną ze środków Uni Europejskiej i doposażyła się w sprzęt który jest unikalny w skali całego kraju, w ofercie posiadamy takie urządzenia jak Segway, Symulatory, amfibie ARGO, mobilną scenę wraz z nagłośnienie i oświetleniem, hale namiotowe i wiele innych. Po realizacji tej inwestycji nasza agencja stała się największą agencją eventową na terenie woj. Świętokrzyskiego i jedną z najlepiej wyposażonych tego typu firm w Polsce.

Dysponujemy również własnym hotelem na 250 miejsc noclegowych z salą bankietową i trzema salami konferencyjnymi oraz stylową chatą grillową mogącą pomieścić do 450osób.

Dane kontaktowe

KajRox Events

502128966

biuro@kajrox.pl

Suchedniów, Harcerska 12

http://www.kajrox.pl

Oferty firmy

X