nowicjusz

Instytut kosmetyczny Dream Spa

Endermologie, masaże, zabiegi     Zachęcamy do skorzystania z naszych usług gdzie gwarantujemy wyjątkowe doznania w wyjątkowej atmosferze relaksu. Oferujemy Państwu 6 nowocześnie urządzonych gabinetów wyposażonych w najlepsze aparatury i sprzęty, najbardziej skuteczne zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów dzięki którym zadbamy o urodę, ciało i [...]

KsięgowośćSenator

uczestnik od:
2015-02-23

Opis działalności

Endermologie, masaże, zabiegi  

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług gdzie gwarantujemy wyjątkowe doznania w wyjątkowej atmosferze relaksu. Oferujemy Państwu 6 nowocześnie urządzonych gabinetów wyposażonych w najlepsze aparatury i sprzęty, najbardziej skuteczne zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów dzięki którym zadbamy o urodę, ciało i duszę. Dbając o Państwa dobre samopoczucie oddajemy do dyspozycji niesamowity pokój relaksu w którym można się wyciszyć, odprężyć i napić aromatycznej herbatki.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę i umiejętności, a usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest nasza największą satysfakcją dlatego w wykonywane usługi wkładamy ogromne zaangażowanie i serce.
W swojej ofercie posiadamy również ekskluzywne kosmetyki Dr. Irena Eris do pielęgnacji domowej. Po konsultacji kosmetycznej preparaty są dobierane odpowiednio do rodzaju, wieku i potrzeb skóry. Gwarantują one spektakularne efekty, oraz przedłużają efekty zabiegów w gabinecie. Mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Każdy zabieg poprzedza profesjonalna diagnoza skóry wykonywana przez naszych specjalistów.

Dane kontaktowe

Instytut kosmetyczny Dream Spa

606428429

spa@h-s.pl

Starachowice, Bankowa 7

http://www.dream-spa.pl

Oferty firmy

X