Dla konsumentów

Czy Zielony jest także dla osób indywidualnych, nawet jeśli nie prowadzą działalności?

TAK

Czy program Zielony jest bezpłatny dla konsumentów?

TAK

Czy konsumenci będą czerpać jakieś korzyści z programu Zielonego?

TAK, dokładnie jest ich 9!

Wszystko zaczyna się od aplikacji mobilnej. Po zarejestrowaniu się na niej stajesz się automatycznie konsumentem - osobom fizyczną która korzysta z Zielonego na własne potrzeby. Po zarejestrowaniu, wszystkie poniższe możliwości są dla Ciebie aktywowane!

Zbieranie Zielonych podczas codziennych zakupów.

Nasi Uczestnicy często organizują promocje, w których rozdają Zielone za sam fakt robienia zakupów u nich. Możesz więc zarabiać Zielone i wydawać je we wszystkich firmach, które są w systemie.

Dostęp do ogromnej ilości produktów.

Nie musisz zbierać pieczątek, aby zyskać kawę. Punktów, by wybrać maskotkę dla dziecka. Paragonów, by wymienić je na zniżkę. Każdego Zielonego możesz wydać na co chcesz, w dowolnej firmie która jest uczestnikiem projektu.

Łatwość korzystania.

Wystarczy mieć aplikację. Na nią otrzymasz punkty. Z niej zapłacisz. Na nich podejrzysz stan konta. Nie musisz także czekać na zaksięgowanie się przelewu. Zielony działa w mgnieniu oka.

Dostęp do atrakcyjnych ofert.

Nasi przedsiębiorcy i partnerzy projektu dają rabaty dla uczestników naszego programu. Twoja aplikacja daje Ci możliwość nabywania produktów taniej, nawet jeśli nie masz wystarczającej ilości Zielonych, by coś za nie kupić.

Możliwość zgłaszania nowych uczestników

Każdy z nas ma firmy, w których stale się zaopatruje. Jeśli jeszcze nie są w Zielonym, a Tobie zależy na tym, by były (bo ich obecność sprawi, że za te same zakupy zyskasz więcej) - możesz taką firmę zgłosić do nas, a my postaramy się ich dołączyć do systemu.

Wysoka jakość obsługi.

Każdą firmę, z którą masz styczność w Zielonym możesz ocenić. Dzięki temu, firmy dbają o wysoką jakość obsługi klienta i dbają o nich bardziej.

Patriotyzm lokalny.

Zielony współpracuje jedynie z firmami o Polskim kapitale. Takimi, które produkują i sprzedają lokalnie i wzmacniają Polską gospodarkę. Wspierając Zielonego, dokładasz swoją cegłówkę do naszej idei Wspierania Polskiego Biznesu.

Możliwość zamówienia karty.

Jeśli nie masz możliwości zainstalowania aplikacji mobilnej, zawsze możesz poprosić nas o kartę, na którą mogą być przelewane Twoje Zielone. Kartą można także płacić w sklepach.

Grywalizacja. Zarabianie przez polecanie ofert.

W Zielonym ciągle się rozwijamy. Pracujemy nad tym, by uatrakcyjnić nasz projekt i dać Wam więcej korzyści. Także za darmo. Kolejne aktualizacje aplikacji będą oferować jeszcze więcej!

X