Ogólnopolska Gala - Osobowości i Sukcesy Roku 2018

czwartek, 15 lutego 2018, 07:57

Witam serdecznie.

 

        7 kwietnia  2018 r. w nowym i luksusowym hotelu „Folwark Łochów” w Łochowie, niedaleko Warszawy, odbędzie się uroczysta ogólnopolska Gala „ Osobowości i Sukcesy Roku 2018”. Tego wieczoru statuetkę „ Osobowość Roku 2018” jak i „Człowiek Sukcesu 2018” oraz „Sukces Po Polsku Roku 2018” odbiorą wyjątkowe osoby z różnych dziedzin naszego życia społecznego. Biznesmeni, naukowcy, sportowcy, piosenkarze, aktorzy, dziennikarze. Statuetką „Sukces Po Polsku Roku 2018” nagrodzimy firmy, osoby oraz przedsiębiorców , które swoją działalnością oraz zaangażowaniem czynnie przyczyniły się do rozwoju polskich firm. Uczestnicy oraz partnerzy Polskiej Waluty Lokalnej Zielony są liderami lokalnej przedsiębiorczości a ich działanie zasługuje na szczególne docenienie. Przez cały weekend od 6 do 8 kwietnia, odbywać się będą liczne spotkania z naszymi laureatami a firmy będą mogły zaprezentować siebie i swoje produkty. Relacja z Gali ukaże sie w wielu gazetach, magazynach oraz portalach internetowych. Relacja z Gali będzie pokazana w wielu telewizjach. Planujemy również  reklamę  w radiu oraz relację na żywo do Internetu.  Na Gali będzie około 500 osob z Polski, jak również z całego świata.   Poprzednie Gale można zobaczyć pod linkiem.

 

        Zarówno wyróżnieni statuetką przez Polską Walutę Lokalną Zielony, jak i osoby które chcą uczestniczyć w wydarzeniu jako widzowie muszą jedynie pokryć koszty zakwaterowania w wysokości 1600 zł  dla 2 osób za trzy dni, dwa noclegi. Zielony będzie miał swoje stoisko na którym mogą promować się członkowie Zielonego, a jako partner strategiczny gali mamy wyjątkową ofertę na ustawienie dodatkowych stoisk w kwocie 1000 zł netto. Powyższe kwoty pobierane są w PLN.

        Prosimy o kontakt osoby zainteresowane 

 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=nfNNjFiaf60&t=30s 

https://www.youtube.com/watch?v=NDZ66CPfh0k&t=37s 

https://www.youtube.com/watch?v=xRm9yQwT_Hg&t=13s  

https://www.youtube.com/watch?v=FjRaq1GjvZ8&t=24s
 

 

Jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi wyjątkowych ludzi z rożnych środowisk.

  • Sukces Po Polsku- jedyna nagroda skierowana do osób aktywnie zaangażowanych w rozwój polskiego biznesu poprzez aktywne działanie oraz wspieranie Polskiej Waluty Lokalnej Zielony
  • Sukces Roku - jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka, wręczana firmom, produktom i usługom na całym świecie. 
  • Osobowość Roku - jedyna nagroda tego typu, skierowana do wybitnych osób świata biznesu, sportu, nauki, kultury i mediów. 

Wyjątkowy wieczór i niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich i biznesowych 

 

 

biuro@zielony.biz.pl

kprokop@h-s.pl

Katarzyna Prokop Koordynator - 694455224 


www.zielony.biz.pl

www.osobowosciisukcesy.pl