30.08.2017 Mistrzowska sprzedaż telefoniczna - weebinar Mateusza Mrozowskiego

poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 13:58

Jeżeli interesuje Cię podnoszenie swoich kompetencji w sprzedaży telefonicznej, to nie możesz przegapić  tego wyjątkowego szkolenia, które poprowadzi Mateusz Mrozowski.

Mateusz Mrozowski jest wyrobionym trenerem certyfikowanym, członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, konsultantem zarządzania rozwojem sprzedażowym , doradcą, twórcą / autorem i realizatorem wielu niestandardowych rozwiązań, projektów i pomysłów w szeroko pojętym obszarze szkoleń i doradztwa dla organizacji biznesowych i nie tylko.

Mateusz Mrozowski potrafi przede wszystkim szukać i słuchać, dostrzegać sedno, wyciągać wnioski z patrzenia... Wybudzać potencjał, skłaniać do działania, tworzyć algorytmy do pokonywania przeszkód. Zastępować „nie da się" w „damy radę", dzięki utwierdzeniu rzeczywistości w aspektach wyzwań a nie problemów. Myśleć wprost, zgodnie z zasadami sportu zawodowego. Patrzeć w skos i za siebie dzięki wartościom nieprzemijającym. Pchać wózek do przodu, uruchomić lokomotywę i brać sprawy jak mężczyzna, na klatę.

Potrafi kierować kompleksowymi projektami rozwojowymi i sprzedażowymi dla organizacji zarówno szkoleniowymi, jak i doradczymi. Przede wszystkim pracować warsztatowo z zespołami z różnych poziomów organizacji – od fundamentów aż po komin- nad wyznaczaniem celów zaczynając od początku a nie środka. Tworzeniu strategii organizacji oraz rozwiązywaniem wszelakich problemów wymagających ludzkiego zaangażowania.

Weebinar rozpocznie się  w środę 30.08.2017 o godz. 21.00.

Szkolenie jest bezpłatne, ale dedykowane tylko dla PIERWSZYCH 25 UCZESTNIKÓW.


http://zielony.clickmeeting.com/523791372