Informacje dla Klienta zarejestrowanego w systemie Zielony

                                                 

  

Rejestracja w systemie Zielony

Serdecznie witamy w gronie firm uczestniczących w systemie

Zielony Polska Waluta Lokalna

Dla Twojej firmy zostało utworzone konto w systemie Zielony, możesz się zalogować korzystając ze strony www, link do logowania https://system.zielony.biz.pl/login.

Dla Twojej wygody podajemy link z INSTRUKCJAMI, które pomogą sprawnie poruszać się w systemie Zielony, znajdziecie tam też Państwo instrukcję JAK DODAĆ PRACOWNIKA DO KONTA FIRMOWEGO, kliknij tutaj.

Loginem jest: numer telefonu podany podczas rejestracji aplikacji konsumenckiej Z+, a hasło to PIN również podany podczas rejestracji do tego programu. Jeżeli nie zakładałeś samodzielnie konta Z+ to PIN został wysłany do Ciebie sms-em. 

Po zalogowaniu do systemu należy wybrać konto, z którego będą dokonywane transakcje ( Z+ prywatne lub konto typu Biznes B2B).

Po zalogowaniu będziesz miał możliwość tworzenia ofert reklamujących swoje produkty i usługi wśród innych Uczestników systemu. Twoje oferty wyświetlają się na stronie www, zakładka ZIELONE SKLEPY/Lista ofert.

Ważnym elementem płynnego funkcjonowania systemu jest także określenie zapotrzebowania dla Twojej firmy. Takie zapotrzebowania możesz dodać po zalogowaniu do konta, a będą one wyświetlane na stronie w tym miejscu: http://zielony.biz.pl/requests/1/0

Teraz już możesz cieszyć się współpracą z innymi firmami, którą wyjaśnia ten krótki film: 

Jeśli jesteście zainteresowani klientami płacącymi gotówka to polecamy nasz wspólny program lojalnościowy pokazany na filmie poniżej:

Aplikacja mobilna B2B

Posiadasz dostęp do swojego konta biznesowego na urządzeniach mobilnych z systemem Android i IOS. Wystarczy pobrać darmową aplikację „Zielony B2B, Zielony Polska Waluta Lokalna”. Login to nr tel. hasło to PIN (jak wyżej)

Poniżej film "INSTALACJA  APLIKACJI B2B"

Aplikacja mobilna dla konsumenta Z+

Posiadasz także dostęp do swojego konta prywatnego (konsument Z+) na urządzeniach mobilnych z systemem Android i IOS. Wystarczy pobrać darmową aplikację „Zielony, Zielony Polska Waluta Lokalna”. Login to nr tel. hasło to PIN (jak wyżej)

Poniżej film „JAK ZAŁOŻYĆ KONTO KONSUMENCKIE Z+”

 

Jeżeli życzycie sobie edycję informacji o firmie prosimy poinformować nas droga mailową biuro@zielony.biz.pl lub broker@zielony.biz.pl 

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/PolskaWalutaLokalna 

Tymczasowy link do pobrania aplikacji Z+

https://system.zielony.biz.pl/public/apk/Zielony.apk

Tymczasowy link do pobrania aplikacji B2B

https://system.zielony.biz.pl/public/apk/ZielonyB2B.apk

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel.798 023 782, 797 858 527