Warsztaty: Gry psychologiczne w życiu i w pracy

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Warsztat prowadzony innowacyjną metodą intensywnego treningu kompetencji z połączeniem dramy teatralnej.
 
 


Warsztat, który pokaże Ci inną odsłonę świata. Pomoże Ci spojrzeć na to, w jakie gry psychologiczne zostałeś wciągnięty, jakie gry sam prowokujesz, w jakiej roli trwasz. Pozwoli Ci zyskać autentycznosć, pewnosć siebie i wewnętrzną spójnosć. 

Dowiesz się:
Jakie role funkcjonują w grach psychologicznych w życiu, w rodzinie, w towarzystwie?
Jakie przekonania Cię ograniczają i z jakich ról trudno jest Ci wyjść?
Być może określone scenariusze toczą się w Twojej rodzinie od wielu lat?
Co zrobić, aby przerwać grę?
Czy można nie grać?
Jakie postawy pomagają wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie i przestać realizować czyjeś strategie?
Czy warto łamać reguły gry?

Warsztat prowadzony jest przy współudziale aktora wrocławskich i norweskich scen i będzie połączony z dramą i grą aktorską. Będzie to interaktywny warsztat pogłębiający samoświadomość oraz rozwijający kompetencje interpersonalne i osobiste. Oparty jest na teoriach psychologii społecznej, analizy transakcyjnej, technikach coachingowych i terapeutycznych.

Prowadzący:
Patrycja Dorsz vel Drożdż
Coach,mediator i zawodowy negocjator. Trener biznesu i rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy w złożonych projektach rozwojowych oraz podnoszeniu efektywności organizacji zwłaszcza w sytuacjach konfliktowych i kryzysowych. Przeprowadziła setki szkoleń oraz sesji coachingowych i mediacyjnych. Mediator stały przy Sądzie Okręgowym. Obecnie doktorantka DSW prowadzące badania w obszarze mediacji i polubownego rozwiązywania konfliktów.
Praca zawodowa i naukowa zorientowana jest na rezultaty i łączy moją wiedzę psychologiczno-terapeutyczną z podejściem narzędziowym – pracuję w oparciu o zaawansowane techniki i aktywne metody rozwoju kompetencji miękkich i biznesowych. 

Piotr Misztela
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu Policealnego Studium Aktorskiego Lart Studio oraz South Baltic Academy of Independent Theatre. Od lat wykładowca dykcji, scen i prozy w prywatnej szkole aktorskiej. Prowadzi liczne warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Udział w ćwiczeniach jest dobrowolny

Czas i miejsce:
16 czerwca 2018 11.00-17.00 W co grasz w życiu? W co grają ludzie w pracy?
O grach małżeńskich, o grach rodzinnych, o tym, jak budujemy relacje z innymi. Jeśli czujesz, że tkwisz w roli, która nie jest Twoja- ten warsztat jest dla Ciebie! Poznasz psychologiczne gry pomiędzy małożnkami, rodzicami a dziećmi, przyjaciółką czy sąsiadką. Uwolnisz się od przekonań, które Cię bokują i nie pozwalają Ci być w pełni sobą w relacji.  Rola szefa, powładnego, przełożonego to grunt to powstawania niezwykle wyrafinowanych zagrywek między ludźmi. Jeśli czujesz się uwięziony w roli (zwłąszcza jeśli niedawno awansowałeś), wciągnięty w gry, które powodują Twoj dyskomfort, nie potrafisz asertywnie odmawiać? Ten warsztat jest odpowiedzią wyjaśnieniem Twoich dylematów. 
Koszt: 180 zł (połowa w Zielonych)


Miejsce warsztatów - Wrocław. 

Podczas warsztatów uraczymy Cię skromnym poczęstunkiem. Jeśli jednak wolisz zjeść dodatkowy lunch - zaznacz odpowiednią opcję przy rezerwacji.

Rezerwacja miejsc oraz więcej informacji na:
https://instytut-rozwoju-sensivia.eu/produkt/warsztaty-gry-psychologiczne/
 
 
 

O partnerze

Jestem coachem i trenerem specjalizującym się w pracy w  złożonych projektach rozwojowych zarówno w charakterze koordynatora merytorycznego, konsultanta, jak i trenera umiejętności. Mam za sobą setki dni szkoleniowych oraz kilkaset godzin coachingu indywidualnego w obszarach rozwoju osobistego i zawodowego. Szczególne znaczenie mają dla mnie projekty obejmujące nie tylko pracę grupową, lecz wsparcie indywidualne zwłaszcza w postaci coachingu towarzyszącego i training on the job. Moja praca zorientowana jest na rezultaty i łączy moją wiedzę psychologiczno-terapeutyczną z podejściem narzędziowym – pracuję w oparciu o zaawansowane techniki i aktywne metody rozwoju kompetencji miękkich i biznesowych. Mój warsztat wspierają aktywizujące metody pracy takie jak filmy, rysunki, karty oraz praca z emocjami, ciałem, sztuką artystyczną, a także coaching horse.
 
 
Proponuję Państwu możliwość skorzystania z dwóch rodzajów usług: związanych z rozwojem osobistym oraz rozwojem Państwa biznesu. Jeśli poszukujesz rozwiązań dla swojego biznesu, chcesz skorzystać z bogatej oferty szkoleń lub indywidualnej sesji coachingowej, rozwijać pracowników, dokonać diagnozy kompetencji, przeprowadzić rekrutację lub analizę potrzeb szkoleniowych - poznaj moje działania w obszarze HR i doradztwa personalnego.
 
Jeśli chcesz poprawić jakość swoich relacji, rozwinąć swoje kompetencje osobiste, zaprojektować realne cele życiowe i skutecznie dążyć do ich realizacji, poszukujesz dróg poszerzania swojej świadomości i pogłębiania wiedzy psychologicznej - zapraszam Cię na moje warsztaty lub sesje coachingowe indywidualne lub dla par. 

 

Lokalizacja

SENSIVIA - mediacje, terapie, szkolenia, doradztwo, coaching | Wrocław, Benedykta Polaka 21/4
NIP: 8971382385
Telefon: 517090215
E-mail: biuro@mediacje-rodzinne.eu
Strona www: http://www.mediacje-rodzinne.eu