PreBio Humus 1kg

Otrzymujesz bonus Zielony+ 6%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

PreBio Humus to nawóz organiczno-mineralny zawierający kwasy humusowe, potas i żelazo, przeznaczony do poprawy żyzności gleby. Jest uniwersalny w zastosowaniu do wszystkich roślin, wykazuje działanie stymulujące i regenerujące.

 

PreBio Humus wytwarzany dla ProBiotics Polska cechuje się wyjątkowo wysokim poziomem czystości substancji huminowych i fulwowych, doskonale rozpuszcza się w wodzie i nie wytrąca osadów. 
Doskonały stosunek cena - efekt. Koncentrat nawozu huminowego możliwy w stosowaniu razem z ProBio Emami (szczególnie EmFarma Plus i EmFarma)

Zawartość substancji huminowych min. 90% suchej masy w tym:
sole kwasów huminowych 80-85%
kwasy fulwowe 15-20%
makro- i mikroelementy (% suchej masy):
nie mniej niż: K - 9, S - 3
nie więcej niż, Fe - 0,02, Mn - 0,012, B - 0,15, Co - 0,12
śladowe ilości: Ca, Si, Mg, 
ph 8,5

Certyfikat: PZH/HT 2566/2011

Cena brutto 196,00 zł

Nr konta w Walucie Lokalnej Zielony : 480100000546

 

 

O partnerze

Jestem tutaj by pomóc Ci znaleźć połączenie sfery emocjonalnej w równowadze z umysłem, w efekcie czego żebyś mógł stworzyć szczęśliwe i udane życie. Pomogę Ci i poprowadzę Cię tak, abyś zdał sobie sprawę z Twojego potencjału i abyś mógł w pełni skorzystać z możliwości, które masz w sobie. 

Jestem terapeutą, czytam z aury-pola morfogenetycznego, w ciele, na tkance oraz przeszłość i przyszłość. Praktykuję technikę Serca Energetycznego a jest to potężna siła. Jestem pełna zrozumienia, pozostaję poza oceną a pokazuję możliwości i drogę. Wybór drogi należy do Ciebie. Klienci wybierają pracę ze mną kiedy są gotowi wprowadzić wielkie zmiany w swoim życiu. Kiedy są gotowi wziąć odpowiedzialność za prawdziwych siebie. Pracuję z osobami na całym świecie aby dzięki nowym technologiom poprawić ich jakość życia. Prowadzę sesje indywidualne i sesje dla firm, więcej o sesjach tutaj : http://terapiamiloscia.pl/sesje/

Fundacja prowadzi również sklep, w którym znajdziecie Państwo wiele suplementów, probiotyków, mikroorganizmów dla zwierząt, rolnictwa i domu, kosmetyki naturalne i inne produkty pomocne w utrzymaniu lepszej kondycji fizycznej. Więcej o sklepie tutaj : http://sklep.terapiamiloscia.pl/pl/

Zapraszam serdecznie :-)

Wioletta Cichocka

Lokalizacja

Fundacja Złota Jesień | Warszawa, Solipska 14A/4
NIP: 5223014668
Telefon: 885548634
E-mail: wioletta@terapiamiloscia.pl
Strona www: http://www.terapiamiloscia.pl