Angielski jakiego potrzebujesz

Otrzymujesz bonus Zielony+ 10%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Angielski jakiego potrzebujesz

indywidualnie lub w małych grupach

 

  1. Kompletny, autorski system nauki opracowywany jest indywidualnie dla potrzeb Twoich i/lub Twojej firmy
  2. Ty określasz cel, razem go osiągamy
  3. Zajęcia w dowolnie wybranych przez Ciebie terminach
  4. Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem internetowego komunikatora Skype
  5. Poufność i pełna dyskrecja
  6. Gwarancja skuteczności

 

Tak mówią nasi klienci: 

"Znajomość języka angielskiego to dla mnie różnica około 150tyś PLN rocznego dochodu"

p. Maciej, przedsiębiorca z Warszawy

 

"Nareszcie czuję się, jakbym w pełni zarządzał swoim życiem"

p. Tomasz, właściciel firmy energetycznej z Bielsko-Białej

 

Kontakt:

TOPSTUDENTS

Maciej Bartosiak

604 413 133

maciej@topstudents.pl

O partnerze

TopStudents

www.topstudent.pl

ROZWIJAMY KAŻDY POTENCJAŁ

 

Działający od 2002r, później formalnie pod nazwą TopStudents, Irena i Maciej Bartosiak to wychowankowie Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego o niezwykle szerokich kompetencjach z wielu dziedzin nauki. Począwszy od matematyki, fizyki, chemii i języka angielskiego poprzez rozwój osobisty, umiejętności treningowe, coachingowe, interpersonalne, komunikacyjne i wiele innych wpływają oni na swoich uczniów, wychowanków, klientów, partnerów biznesowych w znaczący sposób poszerzając ich umiejętności z wybranego zakresu, budząc potencjał i rozwijając do bardziej zasobnego życia.

 

  • Ukończyli m.in. „Quantum Leap” by T. Harv Eker, „Structogram” u Anny Urbańskiej, NLP Practicioner, Master oraz Master Coach u Mariusza Szuby oraz NLP PRacticioner, Master, Coaching i Trening Umiejętności Menedżerskich w Infinity Power International.

 

  • Nauki pobierali od najlepszych z najlepszych trenerów międzynarodowych, jak Anthony Robbins, T. Harv Eker, Robert Kiyosaki, Blair Singer, Alex Mandossian, Joel Roberts, Andy Harrington, Chris Gardner, Douglas Nelson, Marcus De Maria, Mac Attram, Peng Joon, Rob Riopel, Richard Tan, Ted Thomas, a także od wybitnych polskich trenerów, np. Jolanta Wasilewska, Mariusz Szuba, Anna Urbańska i wielu innych.

 

Ich analityczne umysły umożliwiły przyjęcie, przetworzenie i zsyntetyzowanie tak ogromnej wiedzy, którą teraz przekazują w prosty, zrozumiały i efektywny sposób a ich klienci przekraczają swoje najśmielsze oczekiwania. Ich życiową misją jest przekazać tak przeogromne doświadczenie dzieciom w wieku szkolnym, studentom, regularnym pracownikom i przedsiębiorcom a także menedżerom, prezesom i właścicielom małych, średnich, dużych i międzynarodowych organizacji.

 

Szeroko pojęte „zajęcia” odbywać mogą się w naszym biurze przy ul. Toruńska 84/99 oraz Rakowiecka 41/15 w Warszawie, u klienta w firmie na terenie całego kraju lub online w języku polskim lub angielskim.

 

 

Efekt gwarantowany!

Lokalizacja

TopStudents | Warszawa, Toruńska 84/99
NIP: 5242442891
Telefon: 606288420
E-mail: biuro@topstudents.pl
Strona www: http://www.topstudents.pl