Wina jakościowe za zielone

Otrzymujesz bonus Zielony+ 20%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Wina jakościowe, wina musujące, koniaki, oliwy z oliwek, wina włoskie, wina hiszpańskie, wina francuskie, szampany, prosecco, piwniczka na wina, winiarka, chłodziarka na wina, szafa na wina, klimatyzator do piwniczki na wina, projektowanie i aranżacja piwniczek na wina

O partnerze

Wino towarzyszy człowiekowi od wieków. Trudno przecież wyobrazić sobie ucztę w starożytnym Rzymie czy Grecji, na której nie zajmowałoby ono poczesnego miejsca. Od kilku tysięcy lat metody uprawy oraz produkcji były udoskonalane, odnajdowano nowe szczepy, uczono się jak uzyskać najciekawsze kombinacje smakowe i aromaty.

Rezultatem jest wspaniała różnorodność cechująca nie tylko wina włoskie, francuskie czy hiszpańskie, czyli krajów będących trzema największymi producentami na świecie, ale także innych regionów o krótszych tradycjach, które również mają swój wyjątkowych charakter, znajdujący wielu zwolenników.

 

Nasz sklep internetowy ma na celu przybliżyć dobre wina zarówno koneserom jak i osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z niezwykle bogatym światem aromatów i doznań smakowych.

Lokalizacja

Wielkie Wina Polska Sp. z o.o. Sp.K. | Poznań, Olsztyńska 2
NIP: 7811903567
Telefon: 694410028
E-mail: konrad@wielkiewina.pl
Strona www: http://www.wielkiewina.pl