Tworzenie Wizytówki Firmy W Google Maps

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Im łatwiej znaleźć Twoją firmę, tym lepiej dla Ciebie. Za pośrednictwem usługi Google Moja Firma podamy pełne i dokładne informacje na temat Twojej działalności, by mogły się wyświetlać w wyszukiwarce Google, Mapach Google i Google+. Dzięki temu klienci z łatwością się z Tobą skontaktują.

Wystarczy tylko jedno kliknięcie, by nowy klient dotarł do Twojej firmy. Kiedy umieścimy w usługach Google informacje o Twojej działalności, klienci łatwo znajdą w wyszukiwarce dane kontaktowe, godziny otwarcia i wskazówki dojazdu.

Więcej informacji http://www.wsparcieinformatyczne.pl/wsparcie/wizytowki.html

O partnerze

Organizacja biznesowa.

Polska organizacja powołana do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie.

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni, skorzystania z praktycznej wiedzy oraz działań synergicznych.

Pomagamy członkom naszego klubu w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i w całym kraju. Naszym celem jest stwarzanie odpowiednich warunków do współpracy, budowania relacji i wymiany kontaktów!

Umożliwiamy firmom z całej Polski dotarcie ze swoimi produktami do trudnodostępnych miejsc i zaprezentowanie nowych produktów w środowiskach lokalnych.

PolskaDążymy do zjednoczenia i nawiązania ścisłej współpracy między polonijnymi klubami biznesu na całym świecie. Nasi rodacy są jednym z najbardziej przedsiębiorczych narodowości w Europie i na świecie, dlatego chcemy wspierać rodzimy biznes na arenie międzynarodowej.
Polish Business Club klub networkingowy

Lokalizacja

Polish Business Club Sp.z o.o. | Warszawa, Humańska 8
NIP: 7010366893
Telefon: 222139341
E-mail: kontakt@plbclub.pl
Strona www: http://www.plbclub.pl