Konfiguracja Backup I Archiwizacja

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Właściwie wdrożony i przystosowany system backupu daje organizacji możliwość odtworzenia istotnych danych, także tych, które pojawiły się tuż przed awarią.
Jest to najlepsza forma zabezpieczenia się na wypadek utraty danych z produkcyjnych systemów informatycznych czy serwerów.
 
Od właściwego wyboru systemu zarządzania kopiami zapasowymi zależy bezpieczeństwo danych
Stosujemy rozwiązania znacznie zmniejszające ryzyko utraty danych. Rozwiązujemy problemy wynikające z długoterminowego przechowywania i zarządzania danymi. Jednocześnie dbamy o optymalizację kosztów.'
 
Więcej informacji http://www.wsparcieinformatyczne.pl/serwis/backup.html

O partnerze

Organizacja biznesowa.

Polska organizacja powołana do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie.

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni, skorzystania z praktycznej wiedzy oraz działań synergicznych.

Pomagamy członkom naszego klubu w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i w całym kraju. Naszym celem jest stwarzanie odpowiednich warunków do współpracy, budowania relacji i wymiany kontaktów!

Umożliwiamy firmom z całej Polski dotarcie ze swoimi produktami do trudnodostępnych miejsc i zaprezentowanie nowych produktów w środowiskach lokalnych.

PolskaDążymy do zjednoczenia i nawiązania ścisłej współpracy między polonijnymi klubami biznesu na całym świecie. Nasi rodacy są jednym z najbardziej przedsiębiorczych narodowości w Europie i na świecie, dlatego chcemy wspierać rodzimy biznes na arenie międzynarodowej.
Polish Business Club klub networkingowy

Lokalizacja

Polish Business Club Sp.z o.o. | Warszawa, Humańska 8
NIP: 7010366893
Telefon: 222139341
E-mail: kontakt@plbclub.pl
Strona www: http://www.plbclub.pl