E!stilo Magazyn -

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

 

W magazynie E!stilo oferujemy współpracę promocyjną dla wszystkich firm oferujących usługi i produkty służące zdrowiu, ekologiczne lub bliskie naturze. Promujemy też usługi wspierające relaks (np.hotele) i rozwój osobisty.

Magazyn E!stilo ukazuje się od 2008 r. To jakościowy magazyn promujący i edukujący czytelników na temat ekologicznego i naturalnego stylu życia. To takie "ekologiczne Zwierciadło".

Czytelnikami są głównie osoby chcące się rozwijać i zdrowo żyć. Magazyn jest tak skonstruowany aby zaspokajać ciekawość osób, które dopiero myślą o tym aby żyć bardziej eko - a także dla doświadczonych osób w ekostylu zycia. Skupiamy się przede wszystkim na naturalnym zdrowiu. 

Cechą nas wyróżniającą na rynku są jakościowe, merytoryczne i wyczerpujące materiały - nie przesycone marketingiem. Od wielu czytelników otrzymujemy informację zwrotną, że mamy bardzo wysoką jakość treści a są one połączone z bardzo eleganckim wyglądem graficznym. Dlatego nasi czytelnicy po prostu ufają naszym rekomendacjom. 

Mamy patronat lub swoje stoiska na ponad 40 imprezach w roku związanych z naturalnym zdrowiem, ekologią i urodą (m.in. Babski Dzień, Mother&Baby, NaturaFood, EcoTime, itd).

Jesteśmy w sprzedaży w empikach, wybranych punktach Kolportera oraz w prenumeracie. Jesteśmy na stałe obecni na Biobozarze w Warszawie - najbardziej obleganym miejscu eko w Polsce. 

Cechuje nas długookresowa współpraca z partnerami promocyjnymi. Taka współpraca dotyczy nie tylko publikowania w magazynie - ale także w innych obszarach, czyli promocji na naszych profilach społecznościowych (w sumie kilkanaście tysięcy aktywnych fanów na profilach estilo i ekoexpo.pl) a także poczas imprez targowych.

Promocja w magazynie drukowanym sprawdza się jako działania długofalowe. I taka współpraca też dobrze opłaca się naszym partnerom promocyjnym.

O partnerze

E!stilo – co to znaczy?

 

Trend na ekologiczny, naturalny styl życia staje się powszechny. E!stilo Magazine wychodzi naprzeciw temu zjawisku, tworząc pismo będące doskonałą lekturą dla wszystkich, także tych, którzy dopiero pragną wkroczyć w świat bardziej harmonijnego stylu życia. Możemy razem tworzyć modę na eko, zdrowy tryb życia i slowlife!

Lokalizacja

E!stilo magazine | Warszawa, Hafciarska 52 B
NIP: 9522074344
Telefon: 503139171
E-mail: kriss.marketing@gmail.com
Strona www: http://www.estilomagazine.pl