Eventy Firmowe

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Restauracja Wilanów specjalizuje się w świadczeniu usług cateringowych już od ponad 20 lat. Wśród naszych klientów znajdują się prestiżowe firmy i instytucje, dla których przygotowujemy wyjątkowe dania na różnorodne okazje.

Oferujemy Państwu profesjonalny catering na eventy – Warszawa to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność, ale również obsługujemy klientów z innych miast. Prowadzimy catering w szczególności podczas imprez takich jak bankiety i gale biznesowe, festiwale, studniówki, imprezy sportowe, wyścigi konne.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem cateringowym – kuchennym i gastronomicznym o wysokiej mocy przerobowej – mieliśmy okazję organizować catering nawet na kilka tysięcy osób. Posiadamy własne namioty, meble, wykonujemy dekorację stołów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, w jaki sposób zapewnić naszym klientom całkowite zadowolenie z organizacji wydarzenia w tym właśnie zakresie.

O partnerze

Restauracja Wilanów jest malowniczo położona na krańcu słynnego Traktu Królewskiego biegnącego przy Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

Organizujemy wesela,imprezy okolicznościowe oraz catering:firmowy,piknikowy,eventy.

Lokalizacja

Restauracja Wilanów | Warszawa, ul. Stanisława Kostki Potockiego 27
NIP: 5210125070
Telefon: 798059599
E-mail: kontakt@restauracjawilanow.com
Strona www: http://www.restauracjawilanow.com