Nowoczesny hotel w Gdańsku, atrakcyjne pokoje

Otrzymujesz bonus Zielony+ 0%
Możliwość płatności w Zielonym 100%

Szczegóły oferty

Hotel Amber w Gdańsku oferuje komfortowe przestronne pokoje wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z wanną lub prysznicem. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu Gdańska lub spotkaniach biznesowych goście mogą się zrelaksować w hotelowej strefie Spa. Codziennie rano podawane śniadanie w restauracji hotelowej w formie bufetu w porach obiadowych zaś serwowane są dania z karty. Hotel Amber w gdańsku to również nowoczesny hotel dla biznesu. Wyposażone zaplecze konferencyjne umożliwia organizację bankietu, szkolenia czy konferencji. Znakomite zaplecze gastronomiczne pozwala na organizację imprez rodzinnych takich jak wesela, urodziny, imprezy karnawałowe czy stypy.

 

O partnerze

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na wypoczynek w Gdańsku, zapraszamy do nas! Nasz hotel to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny wyjazd, jak też spotkanie służbowe. Dysponujemy kompleksowo wyposażonymi salami szkoleniowym, pomagamy również w organizowaniu konferencji.

Oprócz sal szkoleniowych, w naszym hotelu znajdują się także sale bankietowe doskonałe na wesele, przyjęcia okolicznościowe. Personel naszego hotelu dołoży wszelkich starań, by czuli się u nas Państwo komfortowo i wyjątkowo.

 

Zapraszamy do Hotelu Amber w Gdańsku

Lokalizacja

Amber Hotel ABC Sp. z o.o. | Gdańsk, Powstańców Warszawskich 45
NIP: 5832903672
Telefon: 587187187
E-mail: biuro@amber-hotel.pl
Strona www: http://www.amber-hotel.pl