TRAVELSHOPS CZYLI CAŁY ŚWIAT ZA ZIELONE

Otrzymujesz bonus Zielony+ 2%
Możliwość płatności w Zielonym 50%

Szczegóły oferty

Biuro podrózy TRAVALSHOPS RYKI oferuje Państwu pełną ofertę wyjazdów zarówno krajowych jak i zagranicznych, w tym kolonie i obozy dla Waszych pociech. 

Znajdziecie Państwo u nas pełną ofertę takich touroperatorów jak:

- wyjazdy wakacyjne, narciarskie oraz wycieczki objazdowe: Itaka, Neckermann, Exim, Ecco, Mouzenidis, Net Holiday, Sun&Fun, 7Islands, Atlas, Funclub, PBP, Logos, Prestige Tours, Best Reisen ... oraz ponad 100 innych

- kolonie dziecięce i obozy młodzieżowe: Jaworzyna, Sharpie Travel, BUT, Arion, Almatur, Rospond, Karpatia, Atas, Wygoda, Watra

Gwarantujemy najniższą cenę - jeśli znajdziecie Państwo tę samą ofertę w tym samym czasie i tego samego organizatora, a w niższej cenie -  zwrócimy różnicę.

Współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi organizatorami zarówno z rynku polskiego jak i niemieckiego, uwzględniamy zniżki wynikające ze wszytskich programó lojalnościowych i bonusowych

Dodatkowo zawsze z przyjemnością przyjmiemy zapłatę w Zielonym wg następujących zasad:

- oferty FIRST MINUTE oraz o czasie do wyjazdu dłuższym niż 180 dni  - do 50% wartości

- o czasie do wyjazdu od 151 do 180 dni - do 40% wartości

- o czasie do wyjazdu od 121 do 150 dni - do 30% wartości

- o czasie do wyjazdu od   91 do 120 dni - do 20% wartości

- o czasie do wyjazdu od     61 do 90 dni - do 10% wartości

- o czasie do wyjazdu od     31 do 60 dni - do    5% wartości

w każdym przypadku prosimy o wpłatę zaliczki w złotówkach - od 3 do 10% w przypadku ofert first minute, oraz 30% w ofercie regularnej. Oferty last minute - płatność gotówką lub przelewem 100% imprezy w momencie rezerwacji.

 

        Przy zakupie imrez last minute (30 dni i mniej do wyjazdu) ze względu na specyfikę rozliczeń z organizatorami możemy zaproponować tylko płatność złotową, w zamian przkażemy na Państwa konto w Zielonym 2% wartości tytułem bonusu.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (81 888 30 39) od poniedziałku do piątku w godz 10-18 oraz soboty w godz. 10-15, lub mailowego: ryki@travelshops.eu

Zapraszamy również na naszą stronę internetową:

www.ryki.travelshops.pl

oraz nasz funpage:

https://www.facebook.com/travelshopsryki/?ref=bookmarks

 

 

O partnerze

Oferuję imprezy organizowane przez prawie wszystkich organizatorów działających na polskim rynku. Ceny w żaden sposób nie różnią się od cen, które znajdziecie Państwo w dowolnym innym miejscu. W tej branży obowiązuje zasada "jeden produkt - jedna cena we wszystkich kanałach sprzedaży". Zachęcam do przysyłania zapytań na adres: slawek@cctravel.pl, zawsze postaram się coś doradzić i dobrać. Ze względów technicznych nie wszystkie oferty są dostępne na stronie internetowej. 
W standardzie i zawsze przyjmę 10% wartości imprezy w Zielonych, inne kwoty % będą zależały od wielu czynników i zawsze podlegają indywidualnym negocjacjom. 
W weszystkich sprawach związanych zarówno z rozliczeniem, jak i samych ofert,  zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną:

Sławomir Jakubwski

tel 537 205 537

mail: slawek@cctravel.pl

Lokalizacja

cctravel.pl | Ryki, Lubelska 6
NIP: 5060111869
Telefon: 537205537
E-mail: slawek@chronocolor.pl
Strona www: http://www.cctravel.pl