SPA & WELLNESS

Dodano: środa, 21.03.2018

Szczegóły oferty

SPA JUSTYNA BIELENDA to sieć nowoczesnych salonów urody i SPA, która powstała z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci. Założycielką marki jest Justyna Bielenda – coach, trener z wieloletnim doświadczeniem w branży HR oraz Beauty, gdzie łączy swoją pracę z zamiłowaniem do prowadzenia szkoleń i coachingów w biznesie od kilkunastu lat. Autorka projektu "S.O.S. dla SPA hotelowych" - autorytet w branży Beauty.

 

Personel SPA Justyna Bielenda jest przekonany , że troska o piękno i komfort ciała przynosi spokój i równowagę. Harmonia ducha i ciała sprawia, że w życiu codziennym jesteśmy pozytywni i gotowi do działania. Opracowaliśmy autorską linię rytuałów, ceremonii, masaży oraz zabiegów na twarz i ciało. Oprócz nowości, jakie znaleźć można tylko w naszej ofercie, wykonujemy także inne, popularne zabiegi. Specjalizujemy się również w stylizacji sylwetki, wizażu i zabiegach wyszczuplających. Jesteśmy autorem projektu: "NOWA TY", dysponujemy nowoczesnymi, skutecznymi urządzeniami modelującymi sylwetkę, oraz przygotowujemy metamorfozę począwszy od kosmetyki, wizażu, zabiegów odchudzających po stylizację włosów we współpracy ze stylistami z Colormanii. Nasze doświadczenie, profesjonalna wiedza oraz umiejętności, o które dbamy, uczestnicząc regularnie w prestiżowych szkoleniach, kongresach, a także krajowych i zagranicznych targach kosmetyki profesjonalnej, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Ważnymi dla nas wartościami są stały rozwój i dążenie do doskonałości przy ciągłej obserwacji rynku. Zdobywane umiejętności znajdują odzwierciedlenie w stale poszerzającej się ofercie zabiegów.

 

Nasze usługi są tak wyjątkowe, jak ludzie, którzy z nich korzystają. Zawsze dopasowujemy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy i relaksacyjne ciała do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów i gości hotelowych. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, jest autoryzacja znanych profesjonalnych marek kosmetycznych, takich, jak BABOR, KLAPP czy marka kosmetyków naturalnych do twarzy i ciała założona przez rodzinę Pani Justyny - firmę BIELENDA. Wszystkim klientom oraz gościom hotelowym zapewniamy opiekę doświadczonego personelu, dostęp do najlepszych urządzeń, relaks w komfortowych wnętrzach oraz zabiegi w niezobowiązującej atmosferze, umożliwiając w pełni odpocząć, zregenerować siły i naładować ciało i duszę pozytywną energią.

 

Salon Urody Ustroń tel.: 793 10 93 10email: spa.ustron@justynabielenda.pl

SPA Hotel Olympic tel.: 508 283 815email: spa.ustron@justynabielenda.pl

SPA Park Poniwiec Ustroń tel.: 509 304 688email: spa.ustron@justynabielenda.pl

SPA Hotel Binkowski Kielce tel.: 733 611 012email: spa.kielce@justynabielenda.pl

Manager SPA Kielce - Joanna Lisowska  tel.: 733 560 058email: vip@justynabielenda.pl

 

Manager SPA Ustroń - Justyna Zbijowska tel.: 733 008 408email: info@justynabielenda.pl

 

Dane kontaktowe:

SPA & WELLNESS | Ustroń, Kościelna 2
NIP: 5731824899
Telefon: 793109310
E-mail: info@justynabielenda.pl
Strona www: http://www.justynabielenda.pl