SENSIVIA - mediacje, terapie, szkolenia, doradztwo, coaching

Dodano: czwartek, 14.12.2017

Szczegóły oferty

Jestem coachem i trenerem specjalizującym się w pracy w  złożonych projektach rozwojowych zarówno w charakterze koordynatora merytorycznego, konsultanta, jak i trenera umiejętności. Mam za sobą setki dni szkoleniowych oraz kilkaset godzin coachingu indywidualnego w obszarach rozwoju osobistego i zawodowego. Szczególne znaczenie mają dla mnie projekty obejmujące nie tylko pracę grupową, lecz wsparcie indywidualne zwłaszcza w postaci coachingu towarzyszącego i training on the job. Moja praca zorientowana jest na rezultaty i łączy moją wiedzę psychologiczno-terapeutyczną z podejściem narzędziowym – pracuję w oparciu o zaawansowane techniki i aktywne metody rozwoju kompetencji miękkich i biznesowych. Mój warsztat wspierają aktywizujące metody pracy takie jak filmy, rysunki, karty oraz praca z emocjami, ciałem, sztuką artystyczną, a także coaching horse.
 
 
Proponuję Państwu możliwość skorzystania z dwóch rodzajów usług: związanych z rozwojem osobistym oraz rozwojem Państwa biznesu. Jeśli poszukujesz rozwiązań dla swojego biznesu, chcesz skorzystać z bogatej oferty szkoleń lub indywidualnej sesji coachingowej, rozwijać pracowników, dokonać diagnozy kompetencji, przeprowadzić rekrutację lub analizę potrzeb szkoleniowych - poznaj moje działania w obszarze HR i doradztwa personalnego.
 
Jeśli chcesz poprawić jakość swoich relacji, rozwinąć swoje kompetencje osobiste, zaprojektować realne cele życiowe i skutecznie dążyć do ich realizacji, poszukujesz dróg poszerzania swojej świadomości i pogłębiania wiedzy psychologicznej - zapraszam Cię na moje warsztaty lub sesje coachingowe indywidualne lub dla par. 

 

Dane kontaktowe:

SENSIVIA - mediacje, terapie, szkolenia, doradztwo, coaching | Wrocław, Benedykta Polaka 21/4
NIP: 8971382385
Telefon: 517090215
E-mail: biuro@mediacje-rodzinne.eu
Strona www: http://www.mediacje-rodzinne.eu

Oferty

Możliwość płatności w Zielonym 100%
SENSIVIA - mediacje, terapie, szkolenia, ...
Wrocław, Benedykta Polaka 21/4